Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik évszak...

Szerintetek melyik évszak típusba tartozom?

Figyelt kérdés
A hajam színe határozottan barna,a szám olyan mintha ki lenne rúzsozva,tele vagyok anyajegyekkel.
2014. ápr. 26. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi infó kevés. Világos-, sötét-, középbarna a hajad? Vöröses, aranyos vagy hamvas árnyalatú? A szemed milyen színű? A bőröd mennyire barna? Hófehér, világos, normál, kreol? Meleg (inkább sárgás), vagy hideg (rózsaszínes)?
2014. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem nagyon tudom ezeket megállapítani magamról.A szememet kifelejtettem:zöldes kék színű.

Közép barna hajat mondanék,és inkább sárgás bőrt,kreol bőröm semmikép nincs.

2014. ápr. 26. 21:35
 3/4 anonim válasza:

valószínűleg tavasz, de nézd meg itt:

[link]

2014. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez alapján én is tavaszt mondanék, esetleg őszt, azokból is a részletesebb felosztás szerint tiszta tavaszt vagy lágy őszt. Attól függ, hogy ellentétesek-e a színeid vagy inkább tompák, a belinkelt oldalakon nézd meg az ezekhez tartozó képeket, szerintem el lehet dönteni, melyikhez hasonlítasz úgy első benyomásra.

[link]

[link]

Ha abban a sárgás bőrben nem vagy biztos, nézd meg még a lágy nyárt, a bőrt leszámítva az is illene rád - az a lágy ősz hideg párja.

[link]

2014. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!