Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik évszak típusba tartozol?

Melyik évszak típusba tartozol?

Figyelt kérdés

A shopping királynőkbe hallom (meleg)Márktól hogy ki melyik milyen évszaktípusba tartozik. Pl meleg tél, hideg tél, meleg tavasz ilyenek. Én nem tudtam pontosan megállapítani magamról hogy melyik típusba is tartozom, mert nem volt a típusok alá olyan konkrét kép ami megegyezne velem. :)

Nagyon sötétbarna hajam van, barna kreol bőröm, világos barna szem. ezek alapján nagyjából be lehet lőni elvileg, segítenétek nekem? :)


2014. ápr. 2. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém tél, a élénk típousból.


Attól is függ milyen tónus vagy, de szerintem vagy sötét tél vagy sötét ősz.

2014. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én elvileg nyár típus vagyok, bár megmondom őszintén, utálom a pasztell színeket meg a hamvas hajszínt is. A bőröm hideg, rózsaszínes, hófehér, a hajam viszont kicsit aranyos fényűző sötétszőke, amit vörösesszőkére festek, és pozitívak a visszajelzések:-)

Nem kell ezt olyan komolyan venni, pláne, ha kicsit "kevert" típus vagy.

2014. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!