Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hajat vágassak magamnak?

Milyen hajat vágassak magamnak?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, elég hosszú már a hajam, úgyhogy szerintem elég sok mindenből válogathatok. Valami egyszerű, de mégis mai divatnak megfelelőt akarok... szerintetek?
2014. márc. 26. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Sziaa! :)


[link]


Nekem olyan volt pár hónapja,mint a bal oldali,most pedig ilyen:


[link]


Régebben volt ilyen is:


[link]


de etz mindig tönkrekúrta a szél ><


[link]


Haveromnak ilyen volt.

2014. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
ne! szerintem ilyen Justin Bieber feelingeset ne!
2014. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
írd le, hogy milyen az arcformád hajszíned és stílusod
2014. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hmm... talán egy kicsit kerekebb arcforma, de nem az a pufi, dagi... szőkésbarna hajam van. :D
2014. márc. 26. 19:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak ne ilyen b**sat, mint amit az első linkelt, és ne ilyen páwa szart, mint sokmindenkinek...
2014. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Hajvágóval nullásra és/vagy borotva.
2014. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem! Kiskoromban mindig rövid volt, tehát ez azt jelenti, hogy otthon anyu fogta a nullásgépet és kész volt a fényképészeti hajszerkezet... :/ Nem akarok olyat, mint amit az első linkelt, azt nem tudnám elviselni, inkább valami félhosszú, vagy nem éppen a legrövidebb, de ne kelljen vele oly sokat foglalkozni... :/ Az a baj, hogy nem tudom mit akarok...
2014. márc. 26. 19:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Pedig az-az igazi. Nekem régen mindig hosszabb hajam volt, de már 3 éve rövid style-ba tolon. Hetente lecsapom nullással, vagy ha olyan kedvem van akkor le is borotválom, és nincs vele több macera, másnap nem ébredsz úgy, hogy elaludtad a sérót, nem kell fésülni sem. :D
2014. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Áhh, én ilyen durva változást nem viszek az életembe..:D
2014. márc. 26. 20:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedig egyáltalán nem durva. :) Először fura volt, de nagyon megszerettem. Ráadásul elég ritka viselet. Mondjuk nem is mindenkinek áll jól.
2014. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!