Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hajat vágassak magamnak...

Milyen hajat vágassak magamnak? Kép is van.

Figyelt kérdés

Belinkelek egy képet, mert nem tudom milyen hajat vágassak magamnak. Nem szeretnék frufrut, már volt egyszer de nem valami kényelmes, max oldalt frufrut. Nem nagyon dús a hajam, szóval nem szeretném hogy nagyon ritkénak látszódjon. Ja, és a hosszából nem nagyon szeretnék vágatni, maradjon ekkora kb. Köszi előre is! :)

Itt a kép, ezen a képen egy kicsit oldalra van fésülve, de amúgy nem szoktam így hordani, és már egy picivel hosszabb: [link]


2010. júl. 9. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:

szép a hajad igy is :D nagyon tetszik a színe :D

de ha gondolod újíthatsz rajta hogy ne legyél iylen fakó ...pl alúlra sötétebb árnyalatot festetsz..hidd el nagyon szép tud lenni


esetleg legyen a hajad tépett ..szép fokozatosan jön le

2010. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked a hosszú haj nagyon jól áll, én a helyedben nem nyúlnék hozzá. Szép arcod, szép hajad van, ne rontsd el "divatbaromságok" miatt!
2010. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
én sunáználak így is
2010. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szép vagy*.* utállak...xD am lány vagyok ..és nem vagyok lezbixD 16/L
2010. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bár 14-nél nem nézlek többnek, de azért sunáználak
2010. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szép a hajad, a színe is nagyon jó szerintem ne rontsd el azzal hogy elkezded festetni. Ha vágatsz bele egy kis menetet, meg oldalfrufrut az elég lesz. Növeszd meg, tényleg nagyon szép a színe.
2010. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam festeni, ez sincsen festve. :)
2010. aug. 9. 09:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. :)
2010. szept. 10. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!