Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit használjak a hajamra h ne...

Mit használjak a hajamra h ne legyen szálkás?

Figyelt kérdés
Mármint a töredezett hajszálak végei ne álljanak ki..?? fodrász után olyan szép sima a hajam és nem is száll?? mit használjak...jó rá olcsóbb termék vagy fodrász kellékesnél kéne venni??
2009. dec. 16. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Van hajvégápoló krém. Ezzel a haj végeit kell nedvesen átdörzsölni, megakadályozza a töredezést.

Lehet kapni hajbalzsamokat, de elég drágák, kevés van bennük, és szerintem a hatás csak átmeneti. 2-5 perc hatóidővel a világon semmi nem lehet igazán hatásos szerintem.

Ha nem az számít, hogy valami divatos balzsamot használj, akkor menj el egy fodrászkellék üzletbe.

Keress hajpakolást (ne balzsamot!!!) Én például Kallos-t használok. Van tejproteines, mézes, placentás meg nem tudom még milyen. Egy 800 ml.-es kb. 500 Ft, és sokáig elég. Ennek a hatóideje 30 perc, de a hatása hetekig látható. Lehet hozzá valós sampont is kapni, a boltban kapható samponok árának töredékéért.

Mi azt használjuk. Nem spórolásból, hanem mert bevált.

2009. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!