Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fájna ha a barátnőm...

Mennyire fájna ha a barátnőm szúrnna nekem köldök pc-t csaupán jéggel érzéstelenítve?

Figyelt kérdés
Streril tű, sterilizált bőr, minden. Nem akarok 8 ezerért szúratni+ pc-.- aztmondta, h ő szívesen megcsinlja, ért hozzá. (csináld már szájba, fülbe, meg csomo mindent.) A kérdés a következő: ha csak lejegeljük, mennyire lesz fájdalmas? v kibirhatatlan?:S véleményeket lécci!:)
2009. dec. 10. 18:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
sziasztok! kösszi a sok választ! még nem csináltuk meg, de sztem ő fogja, csak még tűt kell szerezni.. majd írok ha kész!:)
2009. dec. 11. 16:09
 12/14 anonim ***** válasza:
De aztán tényleg írd meg!! Szavadon fogunk! :)
2009. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én csináltam barátnőknek nagyon sok helyre ill. van a nyelvembe,köldökömbe,szám felett,orromba.

1 mp-ig fáj nagyon utána semmit nem érzel és nem fáj.Nyugodtan megcsinálhatja.

Mindet Én szurtam Magamnak kivéve a nyelvet,mert hallottam hogy egy lány átszurta Magának a nyelvét és átszurt egy olyan pontot,hogy soha nemérzi az ízeket.

Viszont köldök alig fáj:)


16L

2009. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

kéész a pc.: D bnőm megcsinálta tegnap.. (

még?) egyáltalán nincs begyulladva meg semmi.:) nagyon szé lett.: D lejegeltük, fertőtlenitettük, steril tű azt kész. 1,2es tűnk volt és 1,6os a pc:S a szúrás nem fájt, de amikor tette bele a pc-t.. wáá.:S z durvavolt.:D kösszi a segítséget!:)

2009. dec. 20. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!