Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fájna ha a barátnőm...

Mennyire fájna ha a barátnőm szúrnna nekem köldök pc-t csaupán jéggel érzéstelenítve?

Figyelt kérdés
Streril tű, sterilizált bőr, minden. Nem akarok 8 ezerért szúratni+ pc-.- aztmondta, h ő szívesen megcsinlja, ért hozzá. (csináld már szájba, fülbe, meg csomo mindent.) A kérdés a következő: ha csak lejegeljük, mennyire lesz fájdalmas? v kibirhatatlan?:S véleményeket lécci!:)
2009. dec. 10. 18:53
1 2
 1/14 anonim válasza:

szerintem eléggé fog fájni...

meghát hiába ,,sterilizáljátok'' ti magatoknak a tűt, stb. arra még kerülhet vmi fertőző cucc

meg kitudja mi fog történni: átszúrtokvmi eret vagy nem si tudom

sztem szánd rá a pénz, vagy kérj azt karácsonyra

2009. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
original steril orvosi tű:)
2009. dec. 10. 19:00
 3/14 anonim ***** válasza:

oké,akkor amit az első írt a fele megoldva.Na de ne tudd meg milyen veszélyes lehet...

Én biztos nem bíznám egy barátnőmre se,akkor sem ha többször is csinált már ilyet.

Inkább összegyűjteném rá a pénzt!Amúgy volt osztálytársam 5000Ft-t csináltatta,pc-vel együtt,szóval szerintem nézz szét máshol is.Lehet,hogy máshol olcsóbb!

15/L

2009. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát, ja lehet..kösszi a válasokat!:)... szoval picit modositok: ki csinált már iet mennyire fájt?:D
2009. dec. 10. 19:08
 5/14 anonim ***** válasza:

én szakembernél csináltattam, és hát gondolj bele, az azért csak profi, vagy száz köldököt átszúrt már, véletlenül se megy mellé. ha esetleg elfertőződne, vagy valami, beperelhetnéd. A barátnőddel viszont mit csinálnál..?

szerintem gyűjtsd a pénzt. a pirszingesnél is fáj, pedig az egy pillanat tényleg.

a szájat nem tudom, de a fül azért tényleg más... én is szúrtam fület, hát nem nagy szám. a köldöknél meg nagyon vastag a bőr... ha elrontja, akkor ott a heg...

írj, hogy döntöttél

18.L

2009. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jézus, én tutira nem mernék megszúrni senkit. Magamat én is könnyebben rábíznám másra, na de hogy én csináljam másnak. Bátrak vagytok mindketten! Egyébként a profik használnak valami érzéstelenítőt? Vagy miért fájna jobban ha otthon csináljátok?
2009. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se próbáljátok meg!

Köldökbe sokkal veszélyesebb, mint szájba/fülbe/szemöldökbe/nyelvbe...=S


(a fájdalmat nem tudom, nekem nincs pc-m...)

2009. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek otthon oldották meg szintén... úgy gyulladt be, h az egész köldöke kicsavarodott, a piercinggel együtt, és mehetett ügyeletre, na amit ott kapott felért egy műtéttel! sok sikert!
2009. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Barátnőm is így csinálta...egymásnak szúrták :D Szerezz be lidokaint, vagy fagyasztó sprét, 1-2 ezerért már kapsz, aztán úgy elviselhető a fájdalom + olcsóban kijössz. Elszúrni nagy művészet...xD max vérzik, más baja nem lesz.. de előre rajzoljon rá egy vonalat ami akkora mint a pc szára...így a legkönnyebb. Sok sikert :)
2009. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írjál már majd légyszí, hogy mi van!
2009. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!