Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az lehet hogy a tükörben...

Az lehet hogy a tükörben máshogy látod magad mint amilyen valójában vagy?

Figyelt kérdés
jó lehet hogy ez egy elég hülye kérdés xD de azért kiváncsi vagyok rá
2009. dec. 9. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Sok ember (nő) testképe nem feltétlenül egyezik a valódival. Tehát hogy te milyennek látod magad és mit mutat a tükör vagy mások milyennek látnak.
2009. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

háát szerintem igen:D

mert én valameik tükörbe nagyon csunyának látom magam valameikben meg nagyon szépnek.. :D

amugy általában mindenki csunyábbnak látja magáát.. :D

2009. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Én pl. tükörben szépnek látom magam. Viszont fotón meg nem :D és ha a tükörben fényképezem magam akkor meg a kép is szebb lesz :D Nem értem, hogy van ez, de rám jótékony hatással van a tükör XD
2009. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

én is ugy vagyok vele hogy minden tükörben máshogy látom magam xD Elég érdekesek ezek a tükrök

2009. dec. 9. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki alábecsüli saját magát,az nyilván rondábbnak látja a tükörképét,mint amilyen valójában!Aki túlbecsüli magát,az meg hiába 90 kiló,akkor is belepréseli magát a csőgatyába,mert azt hiszi,attól mennyire szexi lesz.Ez személyiségtől függ szerintem,ki hogyan látja magát.Sok embernek van torz testképe,és énképe,amit saját magáról alkot.Vagy pozitív,vagy negatív irányban,de a negatív gyakoribb.
2009. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jah és a fényképező az ugyan azt mutatja mint a valóság? mármint hogy az nem élesebb vagy ilyesmikre gondolok
2009. dec. 9. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
A fényképező azt mutatja, ahogy mások is láthatnak de mivel az állókép így ha rossz pillanatot kaptál el akkor csúnyábbnak tűnhetsz, szóval ne aggódj emiatt. A tükörben ellenkezőleg látod magad szóval amikor valaki rádnéz ő nem pont ugyanazt látja. De én is máshogy látom magam különböző tükröknél és a fényektől is függ. A tükörben általában szépnek látom magam, nincs különösebb bajom magammal aztán a fényképen ha látom a fejem sírni lenne kedvem. Meg amikor meglátom magam a kirakat üvegében akkor is inkább szaladnék haza, hogy úristen... :D hát ez van.
2009. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

legalább tudom hogy nem vagyok egyedül xD

2009. dec. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!