Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tükörben valójában nem is...

A tükörben valójában nem is azt a képet látod amit mások látnak, ha rád néznek. Ez hogy van?

Figyelt kérdés
mostanában ezen gondolkozok, hogy ha belenézek a tükörbe, az tükrözi az arcom, és mivel ha más szemmel valaki rám néz, az ő szeme nem tükrözi az arcom, ezért nem azt az arcot látja amit én a tükörbe. és kipóbáltam fényképezővel és tényleg kicsit más egész más. nektek erről mi a véleményetek, vagy gondolkoztatok e már ezen
2010. okt. 27. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a tükörben nem vagyok teljesen megelégedve magammal, de tudom, hogy az emberek máshogy látnak engem. Sok embert ismerek akik utálják a testüket a tükörben, és egész jól néznek ki. Nekem csak kisebb bajaim vannak vele. Úgy gondolom mások minden embert máshogy látnak, mint ők magukat a tükörben.
2010. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az okfejtésed nem értem, de az biztos, hogy mások nem úgy látnak, mint Te magad a tükörben, mivel az egy tükörkép, vagyis a bal kezed a jobb oldalon van és fordítva.
2010. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen most arra értem hogy ha csinálsz magadról egy képet olyan pózba ahogy a tükörbe is nézel, feltűnik hogy a tükörképeden fel van cserélve a két oldalad és máshogy nézel ki, mint ahogy a tükörbe látod magad.
2010. okt. 27. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Én tükörbe "jobban" nézek ki mint mondjuk fényképezővel...ha pl próbálom úgy beállítani a gépet h ott legyen ahol normálisan látom magam és úgy fotózom, ugyan olyan rossz lesz.

Nem tudom hogy magyarázzam el remélem értitek :D Szóval teljesen más.

2010. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

:)

Hogy kit, mit tartunk szépnek, szimpatikusnak, az attól is nagyban függ, hogy mennyire néz ki ismerősen, mennyire sokszor láttuk már.


Például ha lányokat lefényképezünk, és csinálunk egy tükrözött másolatot is ugyanarról a képről, és megkérdezzük a lányokat is, meg a pasijaikat is, hogy szerintük melyik képen szebbek a lányok (mármint mindenkinek a saját két képét vagy a barátnője két képét), akkor a lányok általában a tükrözött képet választják, a pasik meg az igazit.


Na, vajon mi lehet a jelenség oka? :)))))

2010. okt. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb ugyan azt tudom írni mint a lefelső válaszoló. Én pl utálom magam. Viszont a szobámban van egy nagy tükröm és olyankor meg vagyok magammal elégedve. Viszont mindig bennem van az, hogy nem ilyen vagyok és biztos mások sem fogadnak el.

A lényeg, hogy van egy barátom aki elfogad és nekem ennyi elég. :)

2010. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Se a tükör,sem a fényképező nem mutatja teljesen ugyan azt,ahogyan mások látnak téged.Egyrészt mindkettő torzít kicsit,másrészt pedig a fényképezőn és tükörben 2 dimenzióban látod magad,de ha valaki rád néz,az 3D-ban lát.
2010. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
bizonyára mindenkinek vannak barátai , te hogy látod őket? és fényképen? olyanok fényképen mint ahogy te látod őket életben? egy video ami nem tükrözött adja vissza ahogy látnak az emberek
2022. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!