Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kép BAL...

Mi a véleményetek a kép BAL oldalán lévő lányról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 5. 21:18
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%
Ne itt irogassal kerdezo! Mi a neved Facen vagy barmi kozossegin?
2014. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Nem. Az írásstílusodból. :)
2014. febr. 6. 19:46
 43/48 anonim ***** válasza:
Te most viccelsz vagy komolyan írsz??
2014. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Neked most csak fogynod kell, ennyi az össz dolgod, a többit meg majd megoldja az idő meg majd pár év múlva a smink:) Hidd el. Én látom a lehetőséget :D
2014. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
70%

Sose értettem, miért raknak fel ide az emberek képeket, mert úgyis sokan bántják őket unalmas perceikben, aztán a kérdező mindig megsértődik. Drágaság, kérdezted az emberek véleményét, akkor meg nem kiakadni kell, mert te raktad fel a képedet, tehát be kellett volna kalkulálni azt, hogy vannak rossz indulatú emberek. Vagy mit vártál? Hogy majd mindenki írja, hogy milyen gyönyörű vagy?

Egyébként ennyi idősen korai megkérdezni, hogy szép vagy-e. Fogyózni NEM kell!!!!Nehogy elkezdjél koplalni! Ennyi idősen szükséged van az evésre DE nem mindenféle egészségtelen dolgot, mekikaja, csoki, chips... hanem saláta, zöldségek, gyümölcsök, satöbbi. Sportolj valamit, ez tényleg fontos! Menj el futni, azért még fizetni se kell. És ne vagdossad magad pár hülye ember miatt, akinek nincs jobb dolga, minthogy téged bántson. Nem éri meg!

16L

2014. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Akik azt írták, hogy hájas, ronda, meg hasonlókat azoknak ennyire elcs*szett életük van, hogy névtelenül bántanak 12 éves kislányokat? Nem, nem kell neki azt hazudni, hogy gyönyörű, de azért lehetne kevésbé alpárian is fogalmazni.


Szerintem meg alapból szép arcod van, viszont tényleg sok felesleg van rajtad. Én is azt tudom mondani, hogy kezdj el sportolni, kérd meg anyukádat, hogy főzzön egészségesebben neked. 1-2 év alatt rengeteget változhatsz még, és ha elkezdesz magadra figyelni, akkor mire középiskolába mész, addigra nagyon csinos lehetnél.


A vagdosás meg teljesen értelmetlen dolog. Az életben majd sok olyan problémád lesz, ami ellen majd nem tudsz tenni semmit, és akkor mihez fogsz kezdeni? Hagyd abba, mert a nyomai meg fognak maradni, és sokkal szebb egy olyan lány, akinek nincsenek vágásnyomok a csuklóján. :)

2014. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Utolsó, ösztönzés képpen kéne hatnia a dolgoknak, nem sértődni kéne. Fel kell nőnie az élethez, és ez a szomorú valóság.
2014. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, én vagyok aki képet küldött még régebbről. Tényleg ne foglalkozz az értelmileg visszamaradottakkal akik nem tudnak emberi módon hangot adni a véleményüknek. Nagyon kedves volt amit írtál én csak szurkolni tudok neked! És fogadd meg a tanácsaim ;) Ha még van fotód küldj bátran szívesen segítek.
2014. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!