Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kép BAL...

Mi a véleményetek a kép BAL oldalán lévő lányról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 5. 21:18
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Akkor összegzem: dagadt, szánalmas ember vagyok mindenképp le kell fogynom. Nincs kiszedve a szemöldököm, ki kell szedetni. Nem látszik az arcom a zsírtól, tehát már duplán le kell fogynom. Csináljak valamit a hajammal mert nem jó tehát....nem. :) Ezt rohadtul nem fogom megváltoztatni. Nem fogom 12 évesen tönkretenni a vasalással. Egyébként meg növesztem, és nem fogom levágatni amíg nem törik. Sajnos azért nem állunk olyan anyagi helyzetben, hogy csak úgy lecseréljek egy szemüveget, tehát majd amikor le KELL cserélni más keretet választok. Tehát..még egyszer köszönöm a válaszokat, örülök, hogy ilyen őszinték voltatok.
2014. febr. 6. 16:03
 22/48 A kérdező kommentje:
Egyébként ilyen vagyok egyenes hajjal: [link]
2014. febr. 6. 16:06
 23/48 anonim ***** válasza:
46%
nem gondoltam, hogy lehet tovább fokozni xddd
2014. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Hogy vállalhatatlanul ronda, azt nem mondanám, de tény, hogy az arcod valahogy túl pufi, kis fogyás valóban csiszolhatna a dolgon.
2014. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Hát..akkor tévedtél, mert még lehetett. :) De, édes vagy...:)
2014. febr. 6. 17:46
 26/48 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis szép vagy, aki meg azt mondja vállalhatatlanul ronda vaagy...nos azt hidd el tapasztalatból tudom csak irigy, vagy valami böki a csőrét a saját életében ezért máson próbálja (rajtad?) levezetni. Erre később te is rájössz hogy sajnos az emberek ilyenek. Boldog ember nem bánt másokat...sőt! :)

Az én hajam is hullámos és szemüveges lennék, de ha nem tetszik kiegyenesítem és kontaktlencsét hordok.

2014. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
48%

hogy ő szép? az egész lány egy háj...

szánalmasak vagytok... ha ő szép akkor a normális átlag lányok "csodaszépek"

fújjj

2014. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%

jahh és nem nem minden dagadt szánalmas számomra.

pl: ott van az LB-m kicsit dagi de szép, göndör haja van, szedeti a szemöldökét és stb...

jah és mielőtt bármi bajotok lenne, elmondom szemüveges vagyok. van akinek jól áll a szemüveg van akiknek nem, Ennyi

2014. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Feldobtátok a napomat. :) Reménykedtem, hogy szebben, kevésbé bántóan is megtudjátok fogalmazni a negatív véleményeteket.
2014. febr. 6. 18:57
 30/48 anonim ***** válasza:
72%

Név nélkül könnyű bántani a másikat. Tényleg lehetnétek kicsit kedvesebbek. Nem kell azt mondani, hogy gyönyörű lány, de azt se, hogy dagadt, meg hájas.

Ettől függetlenül igen, van rajtad fölösleg, amit jó lenne leadni.

Egyébként egy nagyon jó barátnőm nagyon hasonlított rád ennyi idősen, de azóta lefogyott meg változott és most tök szép, szóval Te is fogsz még változni szerintem:)

2014. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!