Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan működik az új Bellissim...

Hogyan működik az új Bellissima Mini hajvasaló?

Figyelt kérdés
Be kell rendesen dugni ezt is? hülye kérdés, de sztem akkor sok értelme nincs.. annyi, h kissebb, nem sokat ér vele az ember,
2009. dec. 4. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hááát nem sokat, az biztos, max annyi, hogy elfér egy kisebb táskában is, és ha rádjön pl. a plázában, vagy suliban, a vécén, (nem a nagydolog) hanem a hajvasalhatnék, mert egy tincs nem úgy áll mint a többi, akkor kikapod a kistáskából, és már villoghatsz is vele!

Vagy, kivasalhatod a perzsamacskád szőrét vele, vagy a divatkutyáét :D! NA jó, ez csak vicc, nem akarok szarkasztikus lenni, de kinézem az ilyet egy jónéhány ,,emberből,!

2009. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hehe :D ez jó volt ;) amúgy hát akkor sok értelme nincs :S én a mostani hajvasalómat is elszoktam vinni a suliba, szal akk minek ?! :)
2009. dec. 5. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!