Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy nagyobb...

Mit csináljak, hogy nagyobb legyen a mellem?

Figyelt kérdés

Nem az a nyafogó pi*a vagyok, hogy Jaj, Istenem de kicsi a mellem, annak ellenére pedig egy kész Himalája.

16 éve vagyok és még mindig csak a legkisebb méret a jó. Mit csináljak? Van valami, ami segíthet?

Mell megnagyobbítás nem!



2014. jan. 26. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

"és még mindig csak a legkisebb méret a jó"


Már előrébb vagy, mint sok FELNŐTT (!) nő, akiknek még az is nagy.


Az égvilágon semmit nem tudsz tenni. Genetika.

Nem léteznek (ártalmatlan) mellnövesztő szerek.

2014. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez annyira rossz, hogy osztalyomba is, meg ha az utcan sétálok is akkor is csak olyanokat latok, akiknek azert van ott valami
2014. jan. 26. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
plasztika... más megoldás nem nagyon van
2014. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anna0905 válasza:
Tömd meg zsepivel:D
2014. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Istenem! Most pont zsepivel fogom kitömni. Nem az volt a kerdesem, hogy mivel tudok a diliházba kikötni!
2014. jan. 26. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ne parázd túl a dolgot :) én mindig is elég vékony voltam, így mellem gakorlatilag sosem volt. kb 20-22 éves koromra lettem nőiesebb, kerekebb lett a csípőm, és lett egy kis mellem is. Még mindig nem nagyobb, mint 75/B, de az alkatomhoz nagyobb nem is nézne ki jól.

tudom, sokan nézik a mellméretet, de én bizton állíthatom, a legtöbb fiút nem érdekli. nekem mindig is nagyon sok udvarlóm volt és nyilván nem azért, mert nagyok a melleim.

de tudom mit érzel, én is átéltem azt a komplexust. de mivel én túlvagyok rajta, talán elhiszed nekem azt, hogy nem kell agódnod. fog az még nőni, de ha már nem, akkor sincs semmi.

24/n

2014. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"csak olyanokat latok, akiknek azert van ott valami"


Mert optikailag rengeteget lehet csalni! És itt nem csak a push-up melltartókra gondolok, hanem az előnyös ruhaválasztásra. Csíkok, fodrok, zsebek...


Egyébként még tényleg nőhet (bár nekem nem nőtt).

Rengetegen szeretik az egészen mini ciciket is.

2014. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) kicsit megnyugodtam :)
2014. jan. 26. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha a melled nem lesz nagyobb, akkor a másik megoldás, ha a világ megy össze kicsit a melledhez képest. Szerintem inkább fogadjad el. Én személy szerint nézem a mellméretet a lányokon, és az tetszik ha kicsi.
2014. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!