Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy nagyobb...

Mit csináljak, hogy nagyobb legyen a mellem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egészséges módon, nem túl sok az esélyed, reménykedj a genetikádban, ha még fejlődő korban vagy!

Plasztika, amit nem igazán ajánlok(nem is szép annyira), és gondolom ezekre is vannak különféle gyógyszerek, amik hát...nem túl egészségesek.

Amúgy meg én azt mondom, mindenki úgy jó hogy van, nem mindenkinek áll jól a nagy mell, sőt én inkább a nagy mell ellen vagyok

2014. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit, nincs rá csodaszer. fogadd el magad...
2014. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

természetes módja tényleg nincs.... a korod lényeges lenne. esetleg hízással nagyobb tud lenni :D de azt nem ajánlom.

Én későn érő típus voltam,esetleg push-up melltartót vegyél :)

2014. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, hízással nagyobb tud lenni, aztán majd kövérnek látod magad, fogyózni fogsz és a végére még kisebb lesz. tudod oda nem csak hízni lehet, fogyni is onnan.
2014. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csodaszer tényleg nincs, van implantátum de az nem ajánlott. Illetve vannak ilyen kerülő módszerek amiktől nagyobbnak látszanak pl.: push-up melltartó...

A legjobb viszont ha elfogadod magad úgy ahogy vagy. Ha nem múltál el 20 éves akkor még fog nőni.

2014. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedves 72%-os válaszoló, azt írtam oda én is,hogy nem ajánlom, ráadásul odatettem mellé egy smile-t........ valószínűleg a kérdezőnek is lesz annyi esze,hogy a kommentem első felét ne vegye komolyan ;)
2014. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Csak fogytam a mellemből még a nyáron, bár azt nem tudom miért. Ès azért tettem fel ezt a kérdést.
2014. jan. 19. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!