Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezek alapján, bejönnék...

Fiúk! Ezek alapján, bejönnék nektek?

Figyelt kérdés

Nos, én mindig kék szemet szerettem volna, világos szőke hajat stb.....

Igazából így nézek ki:Fehér bőröm van, mérsékelten szeplős, már majdhogynem fekete a szemem, és sötétbarna/fekete színű a hajam, néha vöröses beütéssel.(magától)

Nektek bejönnek az ilyen típusú lányok?


2014. jan. 17. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön az, amit leírtál, de ettől függetlenül lehetsz nagyon szép és nagyon ronda is. Kép nélkül lehetetlen véleményezni
2014. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, tudom, hogy így nehézkes.

És nem azért mondom, hogy dicsekedjek vele, de az osztálytársaim, a barátaim szerint szép vagyok, de tudom, hogy nem kell mindig más véleményére hagyatkozni...Köszönöm a választ!

2014. jan. 17. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
leírás alapján, igen.
2014. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 17. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a leírás semmit nem mond..nekem barna hajam és zöld szemem van, szép vagyok? Te se tudnád megmondani ennyiből..
2014. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem is arra gondoltam, hogy szép vagyok-e, hanem azt szerettem volna megtudni, hogy az ilyen típusú lányok bejönnek-e nektek?Sajnálom, ha ez félreérthető volt!
2014. jan. 17. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy jobban bejön a barna haj és barna szem, mint a szőke haj és kék szem. De ha ennyinél többre vagy kíváncsi rakj fel képet, mert azt nem tudom hogy egészében bejönnél-e.
2014. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Bocsi, de nem tudok felrakni képet!
2014. jan. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!