Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek az ilyen fiúk? A lenti tulajdonságok alapján?

Figyelt kérdés

Külső: magas, szálkásan izmos, barna haj, hatalmas kék szemek, széles mosoly.

Belső: okos és értelmes, viszont nagyon makacs tud lenni, és néha önző is, de nagyon megértő és vicces. hajlamos verekedni, ha nagyon felidegesítik. jellemző rá, hogy nála csak egy esélyed van. ha egyszer megbántod, ennyi volt. haragtartó. nem érzékeny, nagyon bátor és vakmerő. szókimondó. őszinte, nem tud hazudni, de néha nagyon titokzatos.

na? kíváncsiságból.


2013. szept. 11. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az erőszakos embereket és azokat se, akik nem tudnak megbocsátani. A többivel nincs problémám. 19L
2013. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ha egyszer megbántod, ennyi volt ----> nem érzékeny?


a verekedős dolog annyira nem jó.. főleg ha a párját is képes lenne megverni, ha véletlenül megbántja...


ez te lennél?

2013. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fiúk, nektek bejönnek az ilyen lányok? Szép, karcsú test, hosszú, fincsin göndörödő hajkorona, gyönyörűséges pofi, cukorédes mosoly. Nevetős, okos, otthon van a műszaki dolgokban és a házi munkában, remek szerető az ágyban. Néha kicsit bújós és vicces részeg, de egyébként tökéletes partner az élet minden területén
2013. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Külsőleg pont ideál, úgy nagyon.

Viszont nagyon nem szeretem az erőszakos természetű embereket, inkább a higgadt, nyugodtabb embereket, akik ésszel kezelik a problémákat. Makacsságtól égnek áll a hajam, ugyanígy az önzőségtől is. Szóval, ha összesítve, komplett igen vagy nem-el, kell válaszolnom, akkor a válaszom: nem.

2013. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egy nőt nem ütne meg... Nem ezt írtam.

Igen, nem érzékeny. Ha valaki megbántja, vagy kiszúr vele, nem érdekli az egész, otthagyja és éli tovább az életét. És többet nem akar hallani az illetőről. Nem én vagyok.

2013. szept. 11. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem bejön. :) DE Bár.. szerintem kicsit puhulna mellettem, de nem zavarna, ha ilyen maradna! :) Imádnám :)
2013. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ha egy fiú "kemény", persze a nagyon verekedős már nem igazán tetszik... Ettől függetlenül minden ok.
2013. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Hisztisnek tűnik. ("Ha egyszer megbántod, ennyi volt" - nyilván kérdés, mi a megbántás, viszont ez zsarolás-szerű kijelentés)
2013. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez a verekedős dolog nem azt jelenti, hogy agyba-főbe üt valakit, mert inkább vitatkozik. De ha már nagyon túl van a vitán, hajlamos ütni. Egyébként alapjáraton nem nevezném erőszakos természetűnek, inkább csak szókimondónak.

Azért is kérdeztem, mert a legtöbben oda vannak érte a környezetemben, és kíváncsi voltam, hogy mások is így vélekednek-e róla.

2013. szept. 11. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!