Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi borotválkozás helyesen?

Férfi borotválkozás helyesen?

Figyelt kérdés

Üdv,


A környezetemben nem nagyon van kitől megkérdezni, ezért ide írok.


Azt szeretném elérni, hogy borotválkozás után teljesen sima, szúrómentes legyen az arcom. Viszont mindig maradnak apró tüskék, frissen borotválkozás után már rögtön borostás vagyok.


Alapvetően úgy borotválkozom, hogy meleg vízzel átmosom az adott részt, majd föntről lefele húzva az eldobható borotvát, neki állok az egész felületnek. Utána megint meleg vízzel átmosom az arcom, végül arcszeszt használok. A bőrömnek semmi baja eddig.


Borotvahabot még nem használtam, ez lehet a baj. Kérlek titeket osszátok meg velem, hogy hogyan is lehet ezt a legjobban csinálni. Nem szeretnék puszikor fájdalmat okozni :)


19/F



2014. jan. 11. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de szerintem borotvahab az kellene mindenképpen!
2014. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj habot vagy gélt és ne eldobható borotvát hanem rendeset ami márkás!(gillette) Ha végeztél mosd meg újra meleg vízzel majd szinte jég hideggel. Utána jöhet az arcszesz.:)(én így szoktam)
2014. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Borotvahab + Gilette Proglide penge és sima lesz az arcod.
2014. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Gillette-re gondoltam természetesen, csak javítani nem lehet hozzászólást.
2014. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Olvassátok el ezt a cikket, és új dimenziók nyílnak meg :) [link]

Én ennek a cikknek a hatására vettem anno egy olcsó Wilkinson biztonsági borotvát és egy olcsó pamacsot (igaz azóta már egy Merkur Solingen Futurom és Mühle pamacsom van), de nem akartam elhinni, hogy mekkora különbség van már a Wilkinson és a drága de rossz patronborotvák között is. A borotvahabról és zseléről nem is beszélve, az arcszeszt pedig felejtsétek el! Körülményesebb a hagyományos módszer, de zongorázni lehet a különbséget!

2014. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!