Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól borotválkozni?...

Hogyan kell jól borotválkozni? (férfi arcon! )

Figyelt kérdés

Most tértem át villanyról kézire, és nagyon nem megy zökkenőmentesen. Azt már kitapasztaltam, hogy nem szabad hagyni, hogy hosszú legyen (vagy rövdre kell vágni géppel), ez oké.


Viszont ha növekedési irány felé húzom a borotvát, túl borostás maradok, ha meg szembe vele, mindig elvágom magamat. A bajszomnál mindig kis pöttyökben elkezd vérezni.


Hogyan kéne borotválkozni kézivel úgy, hogy alapos legyen (nagyon sima bőr), de ne sértsem fel magam? Köszönöm előre is!



2013. okt. 16. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ellentétes irányba ne vágd, mert szétkaszabolod magad. Esetleg a kezeddel simítsd visszafele a szőrt, h felálljon és a penge végigcsússzon rajta. Ezt 2× 3× megismételve elég szépen leszedi. Államon én is csak így tudom normálisan.
2013. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
40%
Szegélynyíró, de ha nagyobb mint 4mm jobb ha nekiesel kaszával. Goatszakállat pedig körömvágóval.
2014. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!