Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tágítom a fülem és az baj ha...

Tágítom a fülem és az baj ha fáj/éget?

Figyelt kérdés
Mert már szkubidúval elkezdtem tágítani, de ráhagytam, de ma elkezdtem megint tágytani és akkora a lyuk amekkora volt mikor tágytottam és most egyből fülpiszkát tettem bele és be neogranormonoztam és nagyon vörös a fülem..xd

2014. jan. 1. 21:08
 1/2 reka.rr válasza:

termeszetes dolog, hogy fájdalmat érzel, mert ugye nem ehez van hozzászokva a füled.. a lényeg h szépen, nyugodtan, lassan csinald. jezdd vmi vekonnyal, es csak akkor tegyel a lyukba picivel vastagabb dolgot, ha mar megszokta a fuled az elozo meretet. nkm is volt 14 mm-s, csakhogy durván belenyomtam egy 16-osat es masnapra begyulladt.. szerencsere ki tudtam szedni m szilikonos fultagito volt a fulemben.. jaj es nem csak hogy begyulladt, hanem be us lazasodtam tole ugy 3-4 napra :D :/ és máig nem forrt ossze teljesen, de szerencsere pont tudok még tenni belle kis fulbevalokat h nem esnek ki.. tehat a lenyeg az h lassan, nem szavad hirtelen.. ha nem mulik el a fajdalom sokara sem, akkor logikus h jobb otlet abbahagyni.. remelem segitettem, es nem csak a sajat eletemrol fecsegtem :D

16/L

2014. jan. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy lassan kell, csak a szkubidú is már sokáig volt benne, és még kb. akkora a lyuk, mint amikor tágítani kezdtem. És most azért kezdtem egyből fülpiszkálóval.. :) De azért köszönöm a segítségedet. :)
2014. jan. 2. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!