Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! /Hölgyek! Szerintetek...

Lányok! /Hölgyek! Szerintetek helyes vagyok? Illetve le írnátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Szeretnék mindenkitől őszinte véleményt kérni, és legyetek szívesek a korotokat is oda írni :) Köszönöm, és csak őszintén :/

Link:

[link]


[link]



2013. dec. 8. 10:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves előző kommentelő :) Hát igen, eza fránya fiatal kinézet, szívesebben néznék ki idősebbnek pedig... :) Hát picit tényleg hasonlítok rá, de ez kicsit meglepett :D Köszönöm ^^
2013. dec. 9. 16:52
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya, de hosszúkás archoz és magas homlokhoz, ami neked van, a lehető legelőnytelenebb frizurát választottad! Ezen kívül pedig nagyon kölyök képed van, de majd kinövöd és akkor jól fogsz kinézni szerintem.

23

2013. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed. :)
2013. dec. 10. 21:10
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, főleg a haj miatt, + nagyon fiatalnak tűnsz a korodhoz képest.

15/L

2014. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz a hajad, de valóban a rövidebb előnyösebb lenne. Különben semmi gond nincs veled, nem értem miért is írtál ide és miért tettél ki képet. Valami okból önbizalom-gondok vannak ?
2014. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Engem Steve Buscemi emlékeztetsz. Bár ő jó pasi.
2014. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos arcod van,nem leszel ronda fiú :) A hajad kicsit tényleg hosszú,de nem olyan gázos ;) Ja és egyáltalán nem tűnsz fiatalabbnak a korodnál,pont annyinak nézel ki,mint amennyi vagy :)
2015. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Tuti kiröhögsz, de nem baj!


Szerintem helyes vagy, aranyos. Viszont pár kilót szedj fel (elég vékonykának tűnsz, és férfiaknál nekem ez nem tetszik annyira).

11/L

2016. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!