Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki a hajba tűzhető színes...

Ciki a hajba tűzhető színes tincs egy 13 évesnek? Tegyükfel úgy, hogy ügyesen használja, nem látszik hogy csak bele van tűzve?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha már ennyire akarod miért nem fogod és fested be? :D Szarakodnál vele éjjel nappal? Nem ciki bár sokszor véletlenül meglátszódjat h nem igazi…NA AZ ORDENÁRÉ NAGY ÉGÉS! Ha szeretnél menőzni meg mutogatni akkor már festesd be…!
2013. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy 13 évesnek elég fura hiszen még csak egy kislány... valahogy nem illik hozzá.
2013. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem ciki, pont azért mert még csak 13. Ilyen idős korban jobb ez, mintha befestené és tönkremenne.
2013. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezért szeretném ezt a megoldást választani... Festeni nem szeretném, hisz ahhoz még fiatal vagyok (bár ismerek olyat, aki velem egyidős, mégis az egész haja be van festve barnáról szőkére), és attól is tartok, hogy később esetleg megbánnám...
2013. nov. 20. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
MIÉRT LENNE CIKI? NEM AZ! NYUGODTAN! :)
2013. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.:)

De egyébként vannak hajszínező sprék meg hajszínezők amik nem roncsolnak.:) De nem buzdítani akarlak csak gondoltam megosztom veled.

2013. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!