Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon visszataszító egy...

Nagyon visszataszító egy ilyen mell? (képpel)

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és sajnos olyan géneket örököltem, hogy már most iszonyatosan lóg és meg van ereszkedve a mellem, ami nem is kicsi, így a súly tovább ront a helyzeten. A férfiakat ez mennyire zavarja az ágyban?

[link]



2013. nov. 14. 03:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%
Ezt hívják csőmellnek, nem?
2013. nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%

Nem. A csőmell egy deformáció, és így néz ki: [link] Hatalmas hely a két mell között, hosszúkás, kicsi cicik és aránytalanul nagy bimbóudvar.

A kérdező melle egy nagyobb cici, ami természetes módon engedett a gravitációnak. Nyugi, legtöbbünknek ez a sorsa.

2013. nov. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, kb ugyanilyen és ugyanekkora mellem van. (Sőt, nekem az egyik kisebb, mint a másik, ezt gyűlölöm a legjobban...) Habár az eddigi partnereimnek, és a férjemnek is tetszik, valamiért én sem tudok a mai napig kibékülni velük. Nagy ritkán eljátszadozom a plasztika gondolatával, de nagyon félek, hogy utána utálnám, mert nem érezném "őket" a sajátomnak. Érdekes, mindenki saját magával a legkritikusabb, mert míg a magamét nem szeretem, a tiédet szépnek találom, pedig, mint írtam, nem sok az eltérés:)
2013. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
2013. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#13, igazad lehet, mert megnéztem a 14-es válaszadó belinkelt kérdését, és én is szépnek találom az ő mellét, pedig nagyon hasonlít az enyémhez. Nekem sem volt még rá panasz, sőt, csak ugyanígy vagyok, nem tudok megbékélni vele. Én inkább a fájdalomtól félek, amit a műtét okozna, ezért nem szeretnék kés alá feküdni. Nekem sokat segített most, hogy idegen emberek nem lehurrogtak, hanem normális válaszokat és véleményeket írva elmondták, hogyan lát egy kívülálló. Szóval mentek a zöld kezecskék!
2013. nov. 16. 01:30
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel baj ne félj ;)
2013. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is hasonló, nem olyan nagyon vészes, de nem szeretem :/
2014. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyönyörűek! Szép, nagy, természetes cicik, csodálatosak, isten őrizz, hogy bármilyen orvos is hozzájuk nyúljon! Bűn lenne bármit is csinálni velük. Még hogy "iszonyatosan lóg"... szinte egyáltalán nem, egy ekkora cicinek ilyennek kell lennie. Én imádnám őket, az tuti! Engem a kis mellek szoktak zavarni...

23/F

2014. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2014. ápr. 30. 18:12
 20/22 anonim ***** válasza:
18%

A sok jó után kell egy rossz is. Az én véleményem az hogy gusztustalan de nagyon és én mindenképp meg műttetném. Nyilván az én véleményemre nem adsz nem is kell.

Az idő múlásával ez csak rosszabb lesz.

2014. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!