Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszitek, hogy a nagy...

Miért hiszitek, hogy a nagy mell olyan jó? Miért akar mki azt? Nekem D kosaras "van" és higyjétek el, hogy idegesítő és sokszor zavar.

Figyelt kérdés

néha fáj tőle a derekam,arról nem is beszélve,hogy a súlyától fogva és a gravitációnak köszönhetően megereszkedett.

és még csak 17 éves vagyok....


2009. nov. 15. 23:06
1 2
 11/14 eee333 válasza:
én is évekig takargattam a nagy mellem (80 E) , bő pólókban jártam de ma már büszkén viselem.csak Triumph melltartót hordok , igaz hogy drága de csak ez tartja meg.viszont sokkal tartósabb, mint az ócska kínai stb. cuccok.évekig kiszolgál nagyon jó anyaga van.
2012. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem elvileg 70DD.. nem fáj tőle a hátam.. és szeretem :)
2012. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
D kosaram van és majdnem ez az egyetlen dolog,amit szeretek magamon.Mondjuk nem is vagyok egy nádszál és az én esetemben gázabb lenne,ha lapos lennék,mint egy deszka.
2015. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Celtix válasza:

Speciel en ferfikent direkt nem szerettem sose a nagy noi melleket. Pontositok: nem az szamit, hogy kicsi vagy nagy, hanem szep legyen. Formas. (nyilvan maskent formas egy negyvenes no melle, mint egy tinie, dehat ez van)


Amugyis, tizedrangu dolog kb (legalabbis egy bizonyos kor, ugy 20-25 ev folott :)


Viszont azt sose ertettem, miert haragszanak a nok, ha dicserem?


- De csini vagy! Jo ez a ruha! Szep a szemed! stb, az mehet. De ha azt mondom a kolleginanak, hoyg "jol neznek ki a melleid", erre elkezd haragudni. Vagy csak meghokken, gondolom, mert par perc mulva ujra szoba all velem :)


Persze a legjobb az a kiccsaj volt, aki folyamatosan sirt, hoyg milyen kicsik a mellei (megjegyzem, pont passzolt hozza, vekony, nyulank lany volt). Akkor is mondtam, hoyg "de milyen szepek", erre meghokkent....Erdekes.

2015. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!