Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fehér a bőröm, szürkész...

Nagyon fehér a bőröm, szürkészöld a szemem, milyen színű, árnyalatú legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Eredeti hajszín:Seszínű sötétszőke

Eddig volt vörös és szőke hajam, a vörös nagyon természetellenes volt, a szőkétől meg iszonyatosan töredezik a hajam... Most lenövesztettem, hogy rendbejöjjön, de így meg borzalmasan nézek.ki.



2013. okt. 3. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Világos vagy középbarna.

Nekem is seszínű, szőke volt, de nagyon durva volt tőle a hajam.

Most már egy éve barna és olyan selymes, fényes, amilyen szőkén sose volt.

2013. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem egységes szép barna árnyalat kellene!


feketét kerüld :)

2013. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Seszínű szőke az milyen? Kíváncsi lennék, mert sokan mondják ezt, de én még nem láttam ilyet.

Szerintem jól állna világosbarna vagy vörösesszőke, a lényeg hogy ne sötét színek legyenek, meg ne is túl világos. Hajfestékből meg fodrászkellékes profi festéket érdemes venni csak, kevésbé árt a hajnak mint a bolti dobozos vacakok.

2013. okt. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

[link]


szerintem ez szep termeszetes es feher börhöz jol mutat

2013. okt. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A legjobban szeirntem picit sötétebb hamvas szőke illene, és nem ártana, ha inkább fodrásszal festetnéd, akkor nem megy tönkre. Ilyesmire gondoltam:

[link]


Amúgy nekem is hófehér a bőröm, zöld a szemem és ez jól áll hozzá. Igaz, jól állt a csokibarna is, de azt mégse szerettem annyira, természetellenesnek tűnt nekem.

Ilyen sárgás szőke vagy fekete semmiképp ne legyél, én azt is próbáltam és borzalmas volt.

2013. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem neked a hamvas szőke vagy a sötétbarna is nagyon jól állna.Vagy mit szólsz egy ombre hajhoz?:D
2013. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Szőkeként volt olyan hamvas szőke (is) a hajam, mint amit az 5/6-os linkelt, de nekem attól is károsodott sajnos:(

Nem mindig festettem otthon, jártam különböző fodrászokhoz is, de az eredemény kb ugyanaz volt. (otthon is ugyanazt a jó minőségű festéket használtam:D)

Az ombre nekem annyira nem tetszik, mert egy ideig ugye a lenövesztés miatt volt "ombre" a hajam.

Képet nem találtam ami pontosan egyezne a hajszínemmel, de az én környezetemben kb minden 2. lánynak ilyen a természetes hajszíne.

2013. okt. 5. 06:38
 8/11 anonim ***** válasza:
A fehér bőrhöz és zöld szemhez szerintem a vörös néz ki nagyon jól. Írtad, hogy volt már olyanra is festve, miért nem vált be? Nekem ezzel a természetesebb árnyalattal volt festve: [link] Szerintem nagyon szép.
2013. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is abszolút a voros haj áll jól nagyon világos borhoz. Abból is a mahagóni voros szerintem,zold szemhez az nagyon szép es szexi .
2013. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!