Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A körmöm végén a"fehér részt"h...

A körmöm végén a"fehér részt"hogy tudnám kisebbé tenni?

Figyelt kérdés
nem tudom máshogy megfogalmazni a kérdést. a körmöm végén hosszú a fehér rész (nemtudom mi a neve) és ez engem nagyon zavar, mert nem szeretem mindig kifesteni a körmömet, néha szabadon hagynám,de így nem tetszik. egyáltalán kisebbé tudom tenni valahogy a fehér részt?
2013. szept. 15. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi? Nem teljesen értem, hogy melyik " végén lévő fehér részről " beszélsz, itt egy kép:

[link]

így talán könnyebb lesz, ha a holdacskáról beszélsz, akkor én kétlem, hogy lenne arra valami módszer, hogy az eltűnjön onnan.. esetleg, ha nem vágod ki az elhalt bőrt (nem maníkűrözöl), akkor kisebbnek tűnik, de szerintem inkább legyen ápolt körmöd nagy holdacskával, mint fordítva!

2013. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

arra a részre gondolsz, ami nő?

ha igen akkor vágd le és kész :D

2013. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én le szoktam vágni rövidre! :) Tedd te is ezt, mert a fiúk úgy is leszarják, hogy milyen a körmöd xD
2013. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én értem miről beszélsz. Rágtam a körmömet és a fehér rész nagyon hamar kezdődik. Festem a körmöm, ennyit tudok tenni. Vagy nagyon rövidre van vágva, hogy normálisan nézzen ki körömlakk nélkül.
2013. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Énis festem a körmömet, mert egy darabig rágtam ès nagyon zavar hogy olyan vastag a fehér rész a végén.. Amúgy csak most kezdtem növeszteni de ha nagyon rövid azt nagyon nem szeretem
2013. okt. 19. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!