Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel dobhatnam fel ezt a...

Mivel dobhatnam fel ezt a feher-piros kombinaciot?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez nem szepseg kategoria, de mas helyen nem hiszem,hogy kapnek valaszt. Szoval a szobam fala teljesen feher, csak egy piros szonyeg van benne, egy agy(ami ilyen sarga fa szinu), illetve egy butor, ami szinten fa szinu. Milyen piros cuccokkal dobjam fel vagy adjak hozza sargat is?
2013. szept. 17. 17:19
 1/7 anonim válasza:
Szerintem sárga nem kéne több hanem piros kép keretek pirosas függöny ( ami lehet kicsit sárgás) és persze valami tapéta is jól nézne ki ( fehér piros) . Amúgy mennyire sárga a bútor?
2013. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az ágy meg a szekrény az fenyő. Bármit bevethetsz, de szerintem ne legyen túl sok. Lehet piros ágytakaró vagy csak egy piros takaróhuzat amit fent hagysz az ágyon. lehet piros függöny, vagy valami piros mintás tapétacsík (mondjuk az ágynál). Lehetnek piros apróságok kaspó, benne virág, piros pohárka meg ilyesmik.

Nehogy mindent bevess :D:D. Csak párat hogy ízléses maradjon.

Szerintem sárga ne legyen semmi, én túl erősnek érzem a pirossal, meg amúgy is ha fenyő az ágy akkor meg főleg nem hiányzik a sárga.

Jahh, még az jutott eszembe hogy valami pipacsos kép is lehet a falon.

2013. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy ha festésre kerülne a sor, valami natúr halvány színű lehetne a fal. Úgy nem lenne annyira kontrasztos a piros meg a fehér.
2013. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi vilagos, csak le van lakkozva
2013. szept. 17. 18:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz festes, mert bereljuk a lakast,es nem sokaig leszunk itt
2013. szept. 17. 18:02
 7/7 anonim válasza:
Hát akkor sárga ne legyen
2013. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!