Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok turkálóban vásárolni?

Szoktatok turkálóban vásárolni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

én nem

a szüleim szoktak de csak maguknak, és megmondtam nekik, hogy nem vagyok hajlandó olyan ruhát felvenni, ami turkálóból van. egyszerűen undorodom attól, hogy olyan ruhát hordjak, amibe előttem valaki már beleizzadt, meg rákerültek a testnedvei, stb. meg egyébként is, lehet, csak én vagyok szerencsétlen, de eddig akárhányszor jártam turkálóban, nem találtam egyetlen egy olyan ruhát sem, ami jól is nézett volna ki, és ne lett volna rajta valami lyuk vagy folt, vagy akármi...arról az undorító szagú vegyszerről nem is beszélve, amikkel befújják a ruhákat...

el lehet ítélni, de ez van, inkább megveszem a ruháimat az egyik kínaiban, lehet, hogy kicsit drágább, de legalább senki nem hordta még előttem.

16L

2013. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a ruháim 80% onnan van, a többi vagy fehérnemű vagy kuponokon utalványokon vásárolt darab. Nálunk van egy király hely , ahol nemrég vettem egy zara, címkés felsőt 1200 ft-ért , és H&M pulcsit 1800-ért. A pulcsiba szintén volt eredeti árcetli amit mikor megláttam rosszul, lettem mert azt hittem azt kell fizetnem. 8000 ft-ot sose adtam volna ki érte c: . Máskülönben így is éppenhogy eléldegélünk, nem igazán futná rendes boltokból ruhákat venni.
2013. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem eri meg hasznalt rongyokat venni...
2013. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, én szerintem az eddig vett ruháim 85%a turiból van. régen 16év alatt nagyon szégyelltem, mamával mikor bementünk (élveztem, meg szerettem nézelődni) de mindig figyeltem ne jöjjön arra ismerős...de most már annyira nem érdekel...sőt a családom, és a párom családjának a nagy része tagadás nélkül kijelenti hogy mit hol vett. vannak ócska turik, de vannak nagyon jók, egyedi cuccokkal. sajnos ezeknek is kezd az áruk felmenni, és lassan kapsz egy új pólót is annyiért, jó lehet nem márkásat. én az elmúlt pár évben teszveszről vettem a ruháimat. erre futja, és ezt így szeretem. :)
2013. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég ritkán szoktam, nem azért mert bajom van a turikkal, csak nálunk nincsenek igazán jó és hordható dolgok sajnos. De ha jobb ruhákat is lehetne kapni nálunk, akkor biztos, hogy sokkal többet járnék turikba.
2013. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fehérneműket,harisnyákat szoktatok venni turkálókban?

Ez most azoknak szól akik szoktak turkálóban vásárolni.

2013. okt. 4. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha találok jó cuccot ott, ami még jó állapotban van, jól néz ki és méretileg is oké, miért ne :)

Fehérneműt és harisnyát nem vennék onnan, maximum ha az eredeti címke rajta van még, ez szerintem olyan dolog, amiben nem egészséges a használt...

2013. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minao néztem be egybe és hát... Az biztos nem veszek turkálóba göncöt,nem csak azért,mert más hordta már,hanem az áruk miatt! Annyiért másutt vadi újat kapok,illetve kaptam!
2013. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fehérneműt nem vennék. max zokni ha cimkés...de bugyit biztos nem, az már tényleg nem egészséges.
2013. okt. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sem vennék fehérneműt turkálóban,de kiváncsi voltam a véleményetekre.
2013. okt. 5. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!