Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk ti hogy szeretitek?

Fiuk ti hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

Fiuk ti hogy szeretitek jobban? Ha egy lánynak kivan egyenesitve a haja..vagy göndör, vagy tálan ha felvan fogva?

És milyen tipusu lányokat szeretitek? Az ilyen egyszerűbb visszahuzodó, vagy az ilyen kicsit flegmás merészebb lányokat?


2013. szept. 22. 09:34
 1/3 J.Tomi válasza:

Nekem inkább a visszahúzódóbb lányok jönnek be. Nem szeretem a nagyszájú lányokat meg azt se ha nem látszik ki a lány a sminktől. Persze legyen smink de ne azt is túlzásba lehet vinni. Az öltözködéssel nincs baj. A lányok többségének van ízlésük. Többre tartom a viselkedést mint azt hogy mekkora melle van. A legtöbb lánynak aki jól néz ki, az IQ-ja kb. egyenlő a nullával.(itt főként a nagyszájú lányokra gondolok)

Bocsi ezért a hosszú válaszért, de gondoltam jól kifejtem a kérdésre adott választ.:)))

2013. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, az a legjobb ha változatosan hordja a haját, nem kell mindennap másnak, de kb. 3-4 naponta (ekkor épp hozzá szokok és az utána következő megint más, szval nem unalmas).

A legjobb ha hosszabb és egyenes, bár az se jó ha mindig ilyen.

Összegezve: Sokat hordd egyenesen, a hullámost közepesen, és néha felfogva.


Én is inkább a visszahúzódóbb lányokat szeretem, persze az a lényeg h szóba álljon velem.


Ahogy említetted ez tényleg a maximum és ezek annyira nem is befolyásolnak semmit, h ez már csak egy cukor szem a tortára.


Ha mindezek egyike sincs meg benned lényegtelen, ez csak akkor hasznos ha tényleg hiper tökéletes akarsz lenni.


(Az h sokat írtam nem azt jelenti h vki is elvárná tőled mind ezeket.)


Sok sikert! 15/f

2013. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amelyik hozzád illik! Bár általában a hosszú hullámos (vagy ha nem, akkor az egyenes) szokott tetszeni leginkább.


Azt, aki önmagát adja! Aki belül flegma, az azt mutassa nekem, akim meg visszahúzódó, az azt... Hülyeség megjátszani az ellenkezőjét...

2013. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!