Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümöt vateráról érdemes...

Parfümöt vateráról érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
én nem vennék. lehet hogy semmi gondod nem lesz abból ha megveszed, de lehet nem azt kapod amire licitálsz. lehet hogy a parfüm 1/4-ede már el is fogyott csak fel van vizezve, vagy össze van keverve egy másikkal...
2009. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vaterás parfümök 90%a kamu parfüm. Legjobb, mikor be sem vallja, hogy kamu, csak azt írja, hogy az eredetiségre nem tud garanciát vállalni. Na ez virágnyelven annyit tesz hamis a parfüm. Az fm parfümök meg szarok, ne vedd meg, mert főleg amennyibe kerül a vaterán 30ml az egy rablás főleg, hogy nem is eredeti és hasonlít, de akkor sem ugyanaz. Meg nem is tart valami sokáig.

Ha pesti vagy menj el az interparfümbe, nagyon kedvesek az eladók, jók az árak, jók az akciók, és garantáltam eredetit kapsz. Ráadásul vehetsz tesztert is sok illatból, ami még olcsóbb, annyi, hogy nincs doboz, némelyikhez kupak sincs.

www.interparfum.hu nézz szét érdemes, én a Kálvinon szoktam venni és teljesen elégedett vagyok.

2009. nov. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
én vateráról szereztem Gucci rush-t 65 ml kb 3000 Ft volt és esküszöm eredeti:O lehet lopott v nemtom:D
2009. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem is tudtam, hogy van 65mles kiszerelésben Rush...
2009. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sorry, elírtam 75 ml..:$
2009. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és emlékszel rá h kitől rendeltél? mert amilyen parfümöt én szeretnék, olyat sokan árulnak fent..
2009. nov. 1. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Garantáltan hamisat fogsz venni, én már megszívtam így egy párszor. Simán ráírják, hogy eredeti, pedig nem.
2010. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak annyi hogy én avonosat szoktam rendelni csak és sokkal olcsóbban vbeszem meg, mert a sok avon tanácsadónő ingyen kapja és 1ft ért eladja amit jándékba kap az avontól.
2010. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy nem átverés. pl. én is fel akarom rakni egy parfümömet vaterára vagy valahová, mert ajándékba kaptam de magamon nem tetszik annyira az illata mint másokon. Egy fújás hiányzik belőle.

[link]


Feleslegesen áll a szekrényemen, és az árából legalább vennék olyat amit el tudok hordani.

2011. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!