Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek válaljam be ezt a...

Szerintetek válaljam be ezt a haj stílust?

Figyelt kérdés

Már egy éves szeretnék ilyen hajat.Eddig vártam ,hogy nem e csupán ilyen fel lángolás ,hogy most pár hét mulva meg meg bánnám ,de egyre jobban tetszik és kell válaljamba a borotvált hajat?

és ha igen melyik fajtát?



[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


Szerintem ez jobb lenne mivel nem nagyon látszi kha esetleg már meg unnám ezt a frizurát


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


szerintetek melyik jobb melyiket csináltassam meg? :)



2013. aug. 29. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem vállalj be egy helyesírás tanfolyamot.
2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő ronda, de ha muszáj választani, akkor az 1.
2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ~Enii~ válasza:
csak akkor csinaltasd meg ha teljesen biztos vagy benne! nekem szemely szerint nagyon tetszenek ezek a fajta hajak, de en nem vallalnam be. szerintem az jobban nez ki ami oldalt nyirt. ami alol van az csunya. :)
2013. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

itt vannak még képek :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 29. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen hajam(fele volt felnyírva) de hamar meguntam. Nem bántam meg,csak meguntam, mert kezdett tucatfrizura lenni. De ha tetszik és nem 11-12-13 éves vagy akkor csináltasd.
2013. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első a legjobb, de már ez is unalmas... sok lánynak van ilyen.
2013. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az elsőre szavazok, de a második is szép. Abban igazad van, hogy a másodikat könnyebb eltakarni, ez érv mellette, de szerintem azzal kicsit több baj van, bár még nem tapasztaltam.


Nekem oldalt van felnyírva, és kékre festve, májusban csináltattam, még mindig imádom :) Igaz nem tudom, mit fogok kezdeni vele, ha megunom, az egész hajamt rövidre vágom, vagy elkezdem megnöveszteni, de szeretek új dolgokat csinálni a hajammal.


Sokat hallom, hogy a sidecut tucatfrizura lett, hát én összesen két embert ismerek ilyen hajjal, és egyet láttam az utcán, fesztiválon jött velem szembe pár... nem tudom, valahogy minden frizurával rohangál ennyi ember, bár tény, hogy "tucatabb" mint mielőtt senki nem ismerte. Ha nem lenne híres, nekem se jut eszembe, hogy "hé mi lenne ha a fejem felén rövidre nyírnám a hajat buli lenne"


A stílusodtól is függ, de ezt neked kell eldönteni :) Mindkettőt nehéz visszanöveszteni, ha megunod, de erre gondolni kell, mielőtt belevágsz (szó szerint:D)

15/L

2013. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
legelső vörös a legjobb
2013. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
oldalt NE! Ha az undercut-ot megunod még simán rá tudod engedni a felette lévő hajat, de amikor oldalt nő vissza az nem túl szép.
2013. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a fél fejedet borotváltatod le teljesen kopaszra, akkor a sidecut is könnyen eltakarható. Ahhoz, hogy az oldalt felnyírt haj egyáltalán látszódjon, el kell fésülni a tincseket a megfelelő irányba - nehogy azt hidd, hogy az általad linkelt fotókon szereplő lányoknak alapból így áll a választékuk. :) Ha megcsináltatod és mégsem tetszik, vagy el kell takarnod, akkor egyszerűen ne piszkáld a választékot.
2014. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!