Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az emberek miért akarnak...

Az emberek miért akarnak olyan stílust képviselni amit nem is ismernek? Ennyire számítana a divat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Most konkrétan nem tudom mire gondolsz, de igen, bizonyos stílusjegyeket mindig felkapnak.
2013. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Konkrét példa:találkoztam az egyik régi ismerősömmel a buszmegállóban,picit meglepődtem mert mindig szolid és nőies volt,erre meg acélbetétes bakancs,kockás szoknya,szakadt póló,nagy boldogan kijelentett hogy ő punk lett,gondoltam akkor dumáljunk már róla ha ennyire otthon van a témában,először nézett rám mint a hülyére utána meg perverznek gondolta amikor megkérdeztem hogy mit szól a sex pistols-hoz erre nagy felháborodott hogy milyen mocsok vagyok,ő nem menne bele ilyenbe(??),aztán a végére kiderült hogy azért lett punk mert akkor hordhat ilyen ruhákat és "így menő".

Mintha már nem is számítana hogy az ember mit szeret ,csak legyen "menő" onnantól kezdve meg sz arni nagy ívből az egészre.

2013. aug. 14. 23:45
 3/3 anonim válasza:
Én rocker vagyok, vállalom. De nem egyik percről másikra lettem az. Engem speciel sosem érdekelt a divat.. Akármennyire nem menő, lány létemre szegecses, fekete és zenekaros cuccokban járok. Ilyen vagyok... :D
2013. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!