Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért horpad be a hátsom? :D...

Miért horpad be a hátsom? :D (Tudom, vicces, de van rajta egy kis horpadás, és nem tudom mitől)

Figyelt kérdés

Kissé teltebb alkau vagyok, de nem olyan kövér.

160 cm, 55 kg vagyok

és nagy gondom, hogy kerek a seggem és egy ponton behorpad, már egy jo ideje, nem tudom, mitől...

olyan mint ha auto koccant volna xD


2009. okt. 31. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy narancsbőr?
2009. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az narancsbőr.

el KELL távolítani.. roppant visszataszító, nekem is van csessze meg :D inni kell napi min.3 liter vizet és futni se ártana 1 héten 3szor..én azt hiszem ma kezdem a futást, de egyszerűen az ivásra nem tudok rászokni..alig van meg a napi 1 l ... :(

Egy 154 cm 50kg-os lány...

2009. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak egy ponton horpad be? Mert akkor nemhiszem h narancsbőr! Hát ha nagyon vékony lennél aztmondanám h csontos a segged, de mivel teljesen jó tesalkatod van, nemtudom mi lehet :D Nemtudsz esetleg képet feltenni róla? Am mindkét felén van, vagy csak az egyiken?
2009. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

képet ink nem tennék fel rola

igem, csak egy ponton iylen kb 2-3 cm en

futok redszeresen és rengeteget iszok

2009. okt. 31. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!