Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire jó ez a szolgáltatói...

Mire jó ez a szolgáltatói hozzáállás a körmösök részéről?

Figyelt kérdés

Műtét miatt gyorsan le kellett szedni az egyik körmömet (pulsoxin miatt).

Az első szembejövő körmöshöz beszaladtam. Végig ócsárolta a körmömet, hogy milyen rosszul van megcsinálva, stb.

Gondolom, hogy ügyfélszerzési taktika volt, de annyira visszataszító módja, hogy hozzá soha nem is mennék.

Ráadásul beletenyerelt, mert magamnak csinálom többnyire. Valóban nem profi munka, de ezzel ügyesen meg is sértett.


Többször találkoztam ezzel a hozzáállással. Ilyenkor nem gondolkoznak a szolgáltatók?


2013. aug. 21. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak szakmai szemmel neki nem tetszett,amit te csináltál.ha csúnya,akkor csúnya.Én is láttam olyan munkát,amit magának műkörmösnek nevezett személy csinált,és hát mit ne mondjak tényleg ronda volt.
2013. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg rosszul volt megcsinálva, azt hihette, kontárnak fizettél. Miért nem szóltál, hogy hagyja abba?

Sokan itt dühöngenek, aztán amikor meg kellett volna, akkor nem nyitják ki a szájukat.

2013. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak azok részéről. Ha egy kozmetikus szétbarmolja az arcad és rossz munkát végez, akkor egy másik megjegyzi - még ha nem is minősíthetetlen stílusban, mint ez a körmös - hogy nem jó, vagy el van rontva, vagy ha az egyik fogorvos elrontja a fogad, a másik fogorvos biztos szól érte, hogy azzal bizony gond van. Egyrészt a szakmai versengés, másrészt szakmai vélemény, harmadrészt meg vendégfogás.
2013. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első megnyilvánulásnál jeleztem, hogy nem tetszik ez a fajta véleménynyilvánítás. De ekkor sem hagyta abba.

Forgatta a kezemet és kereste a hibákat.


Nem azzal van gond, hogy nem profi munka, hanem azzal, hogy emberileg sem árt figyelni a vendégre.

Vendégfogónak nekem nagyon antipatikus volt, főleg az erőltetett fikázással, hogy ő mit hogyan csinálna máshogy, miért rossz.


Egyszer jártam másiknál is, szintén beesve, mert beszorult a kezem és kettétörtem (ezt már nem tudtam otthon javítani).

Ő is észrevette, hogy nem tökéletes, de érdekes módon ő diplomatikusan tudta ezt kezelni. Pl. javasolta, hogy ilyen és olyan technikát is megpróbálhat a körmösöm. Direktben nem szidta. Amikor szóba került, hogy az a körmös én lennék önszorgalomból, akkor mondta, hogy kezdőhöz képest egyáltalán nem rossz.


Ha bármi olyan van, ami meghaladja a képességeimet és szakember kell, nem kérdés, hogy a másodikhoz fogok visszamenni.

2013. aug. 21. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
na, akkor csak maga alatt vágta a fát, én sem mennék többet hozzá, nem azért mentél, hogy őt hallgasd, hanem hogy csinálja meg, amit kértél
2013. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is biztos úgy otthagytam volna, mint a fene.

Egyébként ez a hozzáállás tapasztalható sok boltban is. Mintha kinéznének. Az már őket nem zavarja hogyha így viselkednek velünk, nem vesszük a portékát...

Ne foglalkozz vele, keress nyugodtan másik körmöst! Egyébként milyen körmöt csináltattál vagy akarsz csináltatni? :)

2013. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyrészt magamnak csinálom, sima épített zselés köröm. Díszítést még tanulom, néha elrontom, néha jó.


Egyszer azért mentem, mert műtét miatt kérte az orvos, hoy egy köröm szabad legyen (a pulzoxin átvilágítja az ujjat és nézi a vér oxigénellátást, ez műkörömmel nem működne).


Másodszorra azért, mert nagyon csúnyán letört, bowlingozás közben beleakadtam a lyukba a golyón.


Tehát javítás/eltávolítás miatt mentem mindkét esetben.

2013. aug. 24. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!