Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a különbségek egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a különbségek egy fiatal lány és egy 30-40-es nő között? Értem itt ezalatt: hozzáállás a partnerhez, szex, életszemlélet, stb.

Figyelt kérdés
Barátnőm 23 éves, féltékeny, hisztis, ki akar sajátítani, pedig sose csaltam meg. Van egy 42 éves nő, aki nagyon tetszik, és ez kölcsönös. Vidám, szép, modern, jobban néz ki, mint sok huszonéves. Férfiak tanácsait várom főleg, váltsak-e. Kettős játékot nem akarok játszani. Én 25 éves vagyok, de a korkülönbség nem zavarna. Tehát milyenek az érett nők, aki ilyennel van, mi a jó? Esetleg hátrányok?
2013. aug. 15. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:

az emberek folyamatosan változnak, és emellett mindenkinek van egy alap természete.

Ha neked a korosabb hölgy szimpatikus,akkor válts.

2013. aug. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak ha elpatkol a Hölgy akkor zavarni fog a korkülömbség...
2013. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy huszonévessel tudsz gyerekeket tervezni, bulizni stb. Viszont ezt a csajt hanyagold. Megmérgezi a kapcsolatot a viselkedése. Ha csak szórakozni akarsz akkor beszéld meg az idősebb hölgyel, hogy te még szeretnél saját gyereket családot, tehát nem igazi kapcsolat lenne. Csak bele ne szeress mert akkor sokat fogsz szenvedni. Az idősebb nők már másképp látják a dolgokat és általában higgadtabbak fiatalabb társaiktól. Gondold át mit szeretnél.
2013. aug. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet szerelmi kapcsolat? Már most érzem, hogy nem közömbös, régóta ismerem, és régóta van köztünk "szikra". Hogy érted, hogy máshogy látnak mindent? Konkrétan?
2013. aug. 15. 08:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha el tudod vele azt képzelni hogy kézenfogva sétáltok az utcán, és páran meg fognak nézni a korkülönbség miatt, és ez nem zavar, akkor simán vágj bele. Mivelhogy egyedül ez az egyetlen hátrány egy idősebb nővel. Nekem is csak idősebb nőim voltak, és szex és életszemlélet szempontból tökéletes! Én a helyedben gondolkodás nélkül cserélném a 23 évest a 42évesre!
2013. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele. A barátnőddel valószínű nem lesz hosszútávú. A 40-és nők érettebb gondolkodásúak,nem hisztiznek,tapasztaltak és odafigyelnek rád.
2013. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt írtátok :) És mik a fontosak egy ilyen nőnek? Úgy értem, mi az, amit (amiket) meg kell adnom neki, hogy jó működjön a dolog? És én mit várhatok tőle?
2013. aug. 15. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyeneken ne gondolkozz, ne akarj neki megfelelni. Csak legyél önmagad, úgy éld az életed, és olyan dolgokat csinálj ami szerinted helyes. E miatt fog szeretni ha szeret, és nem azért mert meg akarsz neki felelni, és esetleg máshogy viselkedsz mint ami te vagy normál esetben. Csal legyél Te, és ennyi.
2013. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van! :)
2013. aug. 15. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!