Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a lánynak...

Szerintetek ennek a lánynak milyen az alakja? KÉPPEL

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a képen hanem az egyik osztálytársam. Szerintem nagyon ronda az alakja.

[link]


2013. aug. 19. 15:04
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

csak szerintem teljesen egyértelmű, hogy a kérdező van a képen?:D minek firkálná ki a háttérképet. osztálykiránduláson készült:D jajjjjj:D


Szóval, átlagos alaknak tűnik, kicsit olyna elöldeszka, hátul léc, bár hátlról valóban nem lehet látni... sport az nuku, egy átlagos vékony, lány.

2013. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

"Kicsit olyan elöldeszka"


Tudomásom szerint a deszkáknak nincs mellük.... Egy egy szép, arányosan vékony női alkat és pont. Sokan összetennék a 2 kezüket, ha csak megközelítőleg lenne ilyen alkatuk, hozzáteszem képszerkesztés nélkül. maradjunk ennyiben.

2013. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
így ebben a melltartóban szerintem úgy néz ki, mintha nem lenne:) én azt mondom, hogy túl vékony, ízlések, és pofonok...mindenesetre a kérdezős jól alkalmazta a negatív pszichológia törvényét. Ahhoz gratula
2013. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
jó alakja van
2013. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
ok, látom mindenki szerint jó alakja.......
2013. aug. 21. 13:27
 46/49 anonim ***** válasza:
nyugi, nem. csak nem vagy nekik szimpatikus, így téged akarnak ezzel bosszantani, hogy istenítik ezt az alakot. pedig egy teljesen átlagos alak, szerintem nem sokan fordulnak meg után mondjuk egy strandon. tudod, hogy van ez, ha valakit csúnyának nevezel, akkor a tömeg szépíti, ha saját magadra mondod hogy szép vagy, akkor azt mondják, hogy csúnya. Ha valóban érdekel az emberek véleménye erről az alakról, akkor tedd fel egy pár hét múlva kommentár nélkül.;)
2013. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Ok
2013. aug. 21. 16:21
 48/49 anonim ***** válasza:
Jófajta.
2013. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Úristen! Ekkor féltékeny legyél, hallod. Ez nagyon szánalmas. :) Ennek a csajnak tökéeltes az alakja, én ilyenre vágyom, ezért edzek és nem jön össze.

Képzeld el.. nekem is összeér a belső combom, és mégis megfordulnak utánam az utcán, és csinosnak gondolnak, kapok sokszor bókokat is, pedig én magamat nem látom annak.

Tehát akinek összeér a combja, az nem dagadt.. hanem NORMÁLIS. Akinek meg nem az ANOREXIÁS. Édes, te itt ne keverd a szezont a fazonnal, mert magadat égeted le.

2013. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!