Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a lánynak...

Szerintetek ennek a lánynak milyen az alakja? KÉPPEL

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a képen hanem az egyik osztálytársam. Szerintem nagyon ronda az alakja.

[link]


2013. aug. 19. 15:04
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
miért lennék cinkes? mert én ezt gondolom.........
2013. aug. 19. 17:30
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ilyen az alkatom, jó tudni, hogy ronda... Most megvilágosodtam :DDD
2013. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
69%
Te egy büdös,irigy k**va vagy...Szánalmas r*b*nc...Fogadok egy dagadt disznó vagy...Valami mangalica...A csaj alakja tökéletes,te szemét!
2013. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy olyan szinten önbizalom hiányos és kisebbségi komplexusos vagy, hogy a rosszindulathoz nyúlsz, és mások testének kritizálásától reméled, hogy jobban érezd magad. Megsúgom: az a jóleső megelégedettség, amit akkor érzel, ha másokat megszólsz, csak addig tart, míg veszel egy újabb levegőt. Ellenben nem tesz téged se csinosabbá, se szebbé, se okosabbá vagy értékesebb emberré, egy valamit csinál belőled: totál idiótát.
2013. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egy kicsit féltékeny kérdezõ?? a csajnak kiváló alakja van
2013. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Szar alak vagy, hogy másokkal foglalkozol...törödj a magad dolgával, amúgy szerintem te vagy a képen.
2013. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
51%
nekem tetszik. talán kicsit combos, vékonyabb is tetszene, de ez is tökéletes :)
2013. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
93%
"combos" még jó, comb nélkül elég furcsa lenne egy ember teste...
2013. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
100%
Hmm...erdekes,hogy ennyire hulye vagy,de mindegy :D Szeretnem ha tudnad,hogy 5 eve modellkedem,es az olyan lanyokat sokkal jobban becsulik,akik nem az atlag modell kulsejuek...tehat nagyon vekony,szeles arccal..stb...Egy modellnek nem kell kisportoltnak lennie...ez a lany amugy is eleg feszes...Szerintem nagyon szep alakja van..ha eleg magas is siman lehetne furdoruha modell..,es hogy miert lenne jobb?Mert elfogadja magat,buszke,nem olyan buta,mint Te,es igenis vekony... :) Nagyin szep teste van :)
2013. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
96%

A csajnak tökéletes alakja van, tényleg elmehetne fürdőruha modellnek. PONT.


Akinek összeér a combja, az dagadt? :'DDDDD Nem bírom...

Szerintem akinek nem ér össze a combja, az már legtöbbször NEM CSINOS. Érted? Az már nem nőies, az pálcika.

Egy női testen van zsír (Fenék,comb,mellek)


Mutatok neked világhírű fehérneműmodelleket.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A barátnőd simán beillik közéjük.


És ez a dagadtság, nem amiről te beszélsz...

[link]


Vagy szerinted egy ideális nő így néz ki?

[link]


Röhej az egész kérdés, és te magad is.

Inkább foglalkozz azzal, hogy jobb ember legyél, ahelyett, hogy mások bomba testét kritizálod.

2013. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!