Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az ilyen szemszín...

Szerintetek az ilyen szemszín szép?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. aug. 14. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a 2. tetszik
2013. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekel párválasztásnál h milyen színű a szeme.
2013. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem az érdekel, hogy a 3 közül melyik tetszik, hanem úgy általánosságban az ilyen színű szem. És nem feltételeztem, hogy a párválasztás a szemszíntől függ, nem is azért kérdeztem, hanem kíváncsiságból, mindkét nem válasza érdekel.:)
2013. aug. 14. 18:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Csúnya.
2013. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

annyira nem, de igazából majdnem mindegy milyen színű

viszont itt a 2. nagyon szép

így jó? :D

9es voltam

2013. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmi színű szemem van, nem igazán panaszkodtak. Akkor lepődtem meg nagyon, mikor a barátom kijelentette, bizonyos megvilágításban ez zöldnek hat :O Pedig igazából mogyoróbarna, én még sosem láttam zöldesnek... :D
2013. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Kicsit érdekes, de nem rosz, attól függ, hogy az illetőnek a fejformája meg a haja milyen úggy lehet behaárolni
2013. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló színű a szemem és speciel utálom. Ha süt a nap, zöldnek látszik, ha sima tompa fény van, akkor meg inkább ilyen fosbarnás.
2013. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen van, azért kérdeztem, de akkor ezek szerint nem valami szép.:S
2013. aug. 14. 18:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt heterokrómiának hívják. Mikor többféle szín is van a szemben. Mert amiket linkeltél, azoknak a közepe más színű mint a széle. Sokan szeretik, egyik haverom pl. mániákusan odavan ezért. A szimpla mogyoróbarna szem az ilyen: [link] Amúgy nekem a kedvenceim a barna szemek, de igazából bármilyen színű szem lehet szép. Inkább a formája számít.
2013. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!