Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek találjátok az...

Milyennek találjátok az ilyeneket?

Figyelt kérdés
Ha elmenne melletetek egy zöld vagy kék vagy valamilyen extrém hajszínű lány azt visszataszítonak találnátok vagy tetszene?
2013. aug. 2. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csípem.
2013. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem női szemmel nem tetszik, ha az egész haj pl kék vagy zöld, de ha szőkében vagy barnában vagy 1-2 csík, vagy egy része ilyen extrém, az nagyon tetszik:)
2013. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megnézném az biztos és nagyon is tetszene, persze ha illik hozzá :)
2013. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Láttam már sok ilyet, általában nem is a színnel van bajom, hanem azzal h nagyon elhanyagoltnak néz ki a hajuk. Kócos, fakó, töredezett... nem tudom mitől, lehet a festék hatása. De ha szép ápolt az illető haja, akkor tetszene.
2013. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy megnézném, mert hát nem mindennap látok az utcán kék hajú embereket, de igazából még ha nem is tetszene sem tartanám visszataszítónak(max nagyon extrém esetben, ha annyira ápolatlan vagy valami hasonló).
2013. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.Ha amúgy jól néz ki a lány,meg illik is hozzá,akkor nem.
2013. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maga a szín nem zavar, ha jól van megcsinálva. De a többség szerintem ízléstelen :D Múltkor is láttam egy csajt, zöld hajjal. De a haja vége (nem a fejbőrnél!), szőke volt!! Hát úgy nézett ki, mintha egy tál spenótot a fejére öntöttek volna :D
2013. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!