Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúk miért az ilyeneket...

A fiúk miért az ilyeneket szeretik?

Figyelt kérdés

Sokan mondják rám, hogy nagyon szép vagyok. És engem a fiú osztálytársaim állandóan piszkálnak. Olyanokat istenítenek akik azt hiszik, hogy ők a valakik. Bántanak mást, lealáznak, buták, az agyuk egyenlő a 0-val. Ezek a lányok mégjobban rám vannak szálva. Ők hülyéznek és rondáznak le engem. Persze ismeretlenek köszönnek nekem az utcán, odajönnek hozzám és mégis én vagyok a ronda. Alapvetően kedves vagyok, lehetrám számítani, senkit sem szoktam lealázni, kiállok másokért, okos is vagyok, eltekintve a helyesírásom mert az egy katasztrófa. Lehet hogy ez egy kicsit önfényezésnek tűnik, de nem azt akarom. Jó tulajdonságokkl rendelkezem, de egy normális fiú sem szeretne megismerni. Van olyan osztálytársam akinek 1 évben volt már 6 barátja és nekem még 0.:S

Ilyen menők azok a lányok akik bántanak mást??

Szerintem ez a világ legszánalmasabb viselkedése.

16/L


2013. ápr. 21. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg elég szánalmas, ahogy egyesek viselkednek, de szerintem nem kellene általánosítani. Felénk is vannak ilyen kis beképzelt r.bancok, akik a normálisabb lányokat cseszegetik, magukat meg mindennél többre tartják, de szerencsére az ismerőseim nagy része lenézi őket. Kár velük foglalkozni is. Amúgy a helyesírásod sokkal jobb, mint amilyen az átlak itt a gyk-n. :) Kíváncsi vagyok, milyen lehetsz, privibe küldesz képet? 17/f
2013. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj inkább, hogy a normálisat úgy gondolod, hogy legyen jóképű, férfias, magas, vicces, ne csaljon meg, legyen magabiztos, kedves, ezek pedig nehezen megvalósíthatóak együtt.Akik jóképűek és bejönnek a legtöbb lánynak ők általában nem a leghűségesebb típusok, sőt, vannak akik teljesen "vadászó" életmódot folytatnak, csak flörtölgetnek lányokkal, néha kicsit több is és nem hívei a tartós kapcsolatoknak.

Akikkel hosszabb kapcsolatot érdemes tervezni ők legtöbb esetben nem a legmenőbb alfahím srácok, gyakran kicsit visszahúzódóak, nincs meg bennük a tipikus carpe diem életérzés.

Na ők sokkal jobban tudnak értékelni egy lányt, mint az alfahímek.

Ezért is választják a lányok legtöbbször az alfákat.


Egyébként én is szívesen megismernélek, tehát már két érdeklődőt is találtál:)


17/F

2013. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!