Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon visszataszító az ilyen...

Nagyon visszataszító az ilyen kis mell?

Figyelt kérdés

Van barátom és ő a kis mellűeket szereti,de szerintem csak azért mert a kis mell nem lóg.Nagyon utálom ezt magamon mindig úgy érzem ezért nem vagyok szexi és nőies pedig a többi testrészemmel nincs bajom csak ez lehúzza az önbizalmam.Akik a kis mellet szeretik azok miért?Nem értem ebbe mi a szép vagy hogy lehet egy ilyet egyáltalán mellnek nevezni mikor másoknak kis korukban ekkora.

[link]

[link]

[link]


2013. júl. 30. 22:13
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Ez nem kicsi. Látnád a főnöknőmet! Tiszta lapos, de tényleg, semmi nincs neki!

Hidd el, ha nagy az se jó. Pl 20-22 éves koromig jó volt a szép nagy mellem, de aztán elkezdett megereszkedni, mostanra eléggé lóg. Bármikor elcserélném egy kisebb, de feszes cicire:(

2013. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem kicsit, nekem fele ekkora sincs.
2013. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
ahogy már olvastam a kérdést biztos voltam benne hogy a képeken nem kicsi melleket fogok látni. én örülnék ha nekem ilyen nagyok lennének. de tényleg miért csináljátok ezt? :D itt nyafognak sokan hogy kicsi a mellük azt közben nem is kicsi :D látnátok az enyémet.. kb fele akkora mint a kérdezőé, vagy még kisebb -.-
2013. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 exronin ***** válasza:
És megvan a mai "Mond, hogy jó mellem van" pályázat befutója!
2013. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Tegnapi :(
2013. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
ha ez nektek nagy akkor a ti szemeitekkel van gond,vagy úgy fényképeztem,hogy nagynak tűnik? Mert nagyon kicsi nem tudom miért mondjátok azt,hogy nagy.
2013. júl. 31. 12:03
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom, hogy ez nagy mell, de szerintem te sem értékeled objektíven magad. Ez kicsi, de szép(nek tűnik ruhán keresztül) mell. Egyáltalán nem visszataszító és ezt tényleg nagyon fontos megértened. Igenis lehetséges, hogy sok-sok férfinak ez sokkal jobban tetszik mint a nagy mell. Például én sem szeretem a maroknyinál nagyobb melleket. A tied nem sokkal kisebb annál, ami számomra abszolút ideális.

A fényképen kifejezetten vonzó, szexi melled van.

Persze ha te ezt nem akarod elhinni, az baj. Az biztos, hogy te kisebbnek látod, mint amilyen valójában.

2013. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy képet, más ruhában.
2013. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
A 07:58-as vagyok. Nem olyan nagy, de egyáltalán nem is kicsi!
2013. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Jaj én nagyon szeretném, hogy ilyen melleim legyenek. Sajnos az enyémek tényleg kicsik. De a nagyon nagy mellek sem szépek.
2013. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!