Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon visszataszító az ilyen...

Nagyon visszataszító az ilyen kis mell?

Figyelt kérdés

Van barátom és ő a kis mellűeket szereti,de szerintem csak azért mert a kis mell nem lóg.Nagyon utálom ezt magamon mindig úgy érzem ezért nem vagyok szexi és nőies pedig a többi testrészemmel nincs bajom csak ez lehúzza az önbizalmam.Akik a kis mellet szeretik azok miért?Nem értem ebbe mi a szép vagy hogy lehet egy ilyet egyáltalán mellnek nevezni mikor másoknak kis korukban ekkora.

[link]

[link]

[link]


2013. júl. 30. 22:13
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Nem, semmi baj nincsen velük :)
2013. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Nekem a másik véglet van túl nagy legalábbis szerintem és nagyon sok gondom van emiatt például pánt nélkül én melltartót soha nem fogok tudni fölvenni mert egyszerűen nem tartja meg a mellem egyébiránt ne keseredj el attól hogy ilyen pici barátnőmnek anyukája mondta hogy ő teljesen lapos volt gyerekszülés előtt aztán megnőtt neki gyerekszülés alatt.
2013. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
nincs ezzek semmi baj, nagyon shééppek, a volt barátnőmnek is ilyenek voltak, aki szeret annak mindeghy amugy is szeretem én az ilyeneket :)
2013. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
nem is kicsi!:P
2013. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom, ezzel az ég világon semmi probléma nincs, tökéletes mellek.


22/F

2013. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
örülj, hogy van akkorád:(:(
2013. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
ezek mióta kicsik?
2013. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ezt valóban kicsinek látod, akkor a fejedben keresd a gondot. A képeken átlagos kifejlett női mellek vannak, arányos a testalkathoz, sőt még kicsit nagynak is számít ahhoz. Ilyen vékony nőknek nem szokott ekkora melle lenni, max vastag szivacsos melltartóban. Ha még felnőtt sem vagy akkor meg még nőni is fog. Nem értem mi a bajod egyáltalán.
2013. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ez Neked kis mell? Mert szerintem egyáltalán nem kicsi!
2013. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
ez nem a kis mell kategória
2013. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!