Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kiveszem a nyelv piercingem...

Ha kiveszem a nyelv piercingem mennyi idő mire beforr a helye?

Figyelt kérdés
Igazából a lényeg az lenne, hogy ne forrjon be, mert időnként ki szeretném venni, de nem tudom, hogy vajon vissza tudom-e rakni utána az ékszert :/
2013. júl. 29. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár óra.
2013. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
4 óra
2013. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem forr be, összeszűkül a lyuk. 7 éve vettem ki az enyémet, de még mindig bele tudom tenni ha kicsit nekifeszülök. csak sokan azt hiszik erre hogy összenőtt. piercer vagyok, értek hozzá. :)
2013. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

É is úgy tudtam, hogy pár óra...

Egyszer lenyeltem a golyót és nem volt nálam tartalék és csak késő este tudtam visszarakni. Már akkor megijedtem mert elsőre nem sikerült átszuszakolni, de végül bement :) Köszi a segítséget, hiszek neked!

2013. júl. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!