Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek...

Fiúk! Mi a véleményetek ezekről a (netről keresett) képekről? Afő motívum a csípőnadrág, annak viselése.

Figyelt kérdés
Sokakon látom (vékonyabb testalkatú lányokon!), hogy gumis derekú, popsiban jó méretű csípőnadrágjuk oldalt bevág. Szerintetek ez csúnya, vagy nem számít? Csak az a szexi, ha rásimul oldalt a derékrésze a gatyának és cseppet sem töri meg a derék vonalát, vagy az is jó, ha csinál egy ilyen bugyort? Ilyen és olyan képet is linkeltem. Egyik sem én vagyok :)
2013. júl. 29. 07:25
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. júl. 29. 07:25
 2/9 A kérdező kommentje:

persze lányok véleményét is várom, csak azért kérdeztem a fiúkat, mert nem a rivalizálás érdekel, hanem objektív vélemények főleg :) Magamról: 50 kilós csaj vagyok, kiállnak a bordáim, nincs túlsúlyom, aránylag izmos vagyok. De egyszerűen van egy csomó olyan fazonú nadrág, amiből a méretben (s-es) ilyen képződmény jön létre, ha pedig olyan méretet keresek, ami nem csinál bevágást, lóg és lötyög combban és fenékben. Konkrétan le is esik rólam. Ekkor én megtorpanok a próbafülkében, leveszem és gyorsan elhúzok, még sosem mertem bevállalni ilyen nadrágot. De egyre több csajon látom, őket nem zavarja...ezek direkt ilyen gatyák? Vagy kire/milyen alkatra tervezték őket?

Fiúk, titeket zavarna ez egy lányon?

Lányok, ti felvesztek olyat, ami bevág?

2013. júl. 29. 07:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit "kilog" akkor az nem is latszik es sztem nem csunya meg a polo ugyis eltakarja..de ha teged zavar akkor ilyen gumisabb derekut vegyel ami ugye nyulosabb es ugy nem latszik 14/l
2013. júl. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem ha kényelmes, akkor miért ne vehetnéd fel? Nem az óriási kilógó hájaidat mutogatod. Meg amúgy sem muszáj mindenkinek haskilógós felsőket felvennie. Nálam a gáz kategória ott kezdődik, mikor a 80-an kg-s csaj 2 számmal kisebb gatyát vesz fel és hasmutogatós felsőt... Na az már undorító. Szerintem amit te linkeltél abba semmi gáz nincs.


19/L

2013. júl. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem fiú vagyok, remélem nem baj, hogy válaszolok. Sok lánynál van ilyen 'bevágás' mikor felvesz egy gatyát, de néha ez nem is bevágás, hanem tényleg ilyen az alakjuk! Nekem is hasonló alakom van, szóval ruha nélkül is található azon a részen egy 'mélyedés', amire a gatya néha ráerősít, de nem lehet mit kezdeni vele.
2013. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezért nem veszek cspőnadrágot. Szerintem ez csúnya, ha így kilóg. Az első kép mondjuk nem, az teljesen normális, hacsak nem 100%ig izomból áll a derekad, csípőd.


Én már nagyon régen leszoktam a csípőnadrágról és sokkal jobban érzem magam. Amiatt sem kell aggódnom, hogy mikor lehajolok, akkor kilátszik a fenekem...

Na persze ne úgy képzeld el, hogy nyakig ér a nadrág, de pont ezt a részt leszorítja.

2013. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csúnya a "muffin top". Addig kell keresni, amíg nem találsz egy jó méretű ruhát, vagy legalábbis akkor vidd el szabóhoz, és igazíttasd úgy, hogy mindenhol jó legyen.

Gondolom akiknek bejönnek a husibb csajok, azok nem nézik. Szerintem azért kiábrándító tud lenni picit, jó, persze nem fő szempont, de azért nem tudom elhinni, hogy azokat se zavarja, akiknek ilyen brutál nagy úszógumi lóg ki, lehetőleg passzos kis felsővel. A másik, amitől ugyanígy ki tud rázni a hideg, amikor a melltartó is bevág egy csaj hátán. Nem hiszem el, hogy ezek kényelmesek így.

Ahogy látom, téged zavar a dolog, szerintem akkor ne vedd így fel, mert úgyse fogod jól érezni magad ilyen cuccban. Meg normális helyeken vásárolj, a bevásárlóközpontos helyek tele vannak fura cuccokkal, vagy legalábbis nem a vásárlók zömére tervezik őket, lehet, hogy azért nem találsz magadra valót, mert ilyen helyeken keresed. Nézz be egy levisbe pl, sokkal jobb szabásúak a nadrágok.

2013. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csúnya.
2013. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha, egy kicsit, szerintem nem csúnya. De a 2. kép nagyon gáz, annyira azért már ne... :D

20F

2013. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!