Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni combra,...

Hogyan tudnék hízni combra, popsira?

Figyelt kérdés
Pár éve az említett helyekről mentek le a kilók stressz és szerelem miatt... Vissza szeretnék hízni, mert úgy voltam megelégedve magammal... sajnos ha sikerül is felszedni pár kilót az a pocimra megy...(nem durva és hamar lemegy de egyébként nem is zavar ha van egy kis pocim :D) 168 centi és 54 kiló vagyok régebben 65 kg voltam és úgy tetszettem magamnak :D... Valakinek valami bevált módszer? :)

2013. júl. 28. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez genetika.

Nem tudod meghatározni, hogy honnan fogysz, ahogy azt se honnan hízz.

Azt tanácsolom, hogy egyél sokat attól mindnehol hízol, majd kezd el ledolgozni a zsírt onnan, ahol nem akarod, így mondjuk, ha karon nem akarsz zsírt edz karra.

2013. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
torna és hízás,a kettővel gyönyörűen tudsz játszani hogy milyen legyen az alakod
2013. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy mindenhova megy majd és nem csak a hasamra :D Jelenleg is edzek 1 héten 3x45 percet azt addig abbahagyjam vagy még belefér? És miután híztam milyen rendszerességgel kell majd edzeni? Naponta? Vagy elég annyi amennyit eddig csináltam? Nincs több kérdés:D
2013. júl. 28. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy csaj, aki nem 30 kiló akar lenni vasággyal :D
2013. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

attól függ hogy mit edzel:D

nekem pl a futás nagyon nem volt jó,de ahogy elkezdtem felszedni a kilót netről néztem fél órás hastáncot,ha valamitől akkor attól szép csípőd és derekad lesz,meg mivel fenékre és combra szeretnél ezért neked guggolás és kitörés kéne minden mennyiségben

így sem lesz sokkal vastagabb,de szép formás test lesz az eredmény

2013. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Háát nemistudom miért szeretnének egyes lányok minnél vékonyabbnak lenni... Az a jó ha van egy kis husi:D


A futás nem a szívem csücske :D Egyébként egyik nap csak lábra, fenékre edzek (de nem nő:S:D valami olyasmit olvastam súllyal kéne edzeni, hogy nagyobb legyen az izom.. ez tényleg így van?? mert akkor beszerzek súlyzókat is) következő alkalommal a felsőtestem dolgoztatom és ezeket váltogatom, de semmiképp se szeretnék izompacsírta lenni csak formálom a testem.

2013. júl. 28. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Első, te gondolkozol is néha? Leírod, hogy nem tudja szabályozni, honnan fogyjon (ami így van), majd a következő mondatban, meg hogy fogyjon onnan, ahova nem akar plusz zsírt... NINCS helyi zsírégetés, semmiféle gyakorlat nem alkalmas a gyakorlatot végző izom fölül a zsíreltávolításra. A zsírt nem érdeklik a gyakorlatok. Sem a hastánc, se semmi. Az izom és a zsír két teljesen külön szövet. És valóban nincs helyi zsírosodás sem.


Izomfejlesztéshez jól meg kell terhelni az izmokat, annyira, hogy teljesítőképességük határához érjenek, ehhez érdemes súllyal nehezíteni a dolgon, annyival, hogy kb 12-15 ismétlés menjen éppen csak. Guggolás, kitörés, de ugye okosan, mert könnyű rosszul csinálni, ami árt az ízületeknek. Mivel a formákat az izmok adják, izmosodni érdemes, ha formás akar lenni az ember. A felsőtestet sem szabad ám kihagyni!

Izompacsirta meg akkor sem tudnál lenni, ha akarnál, mert nőként töredékével rendelkezel a fő izmosodást segítő hormonnak.

2013. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ám a jó! :D
2013. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-osnak igaza van, de hozzátenném, hogy célzottan, csak a combról vagy csak a hasról nem lehet fogyni, hanem minden más is fogy vele együtt, de rá lehet venni a testet, hogy onnan több zsírt égessen el.

Viszont genetikailag nem lehet eldeformálni a testedet, ezért bizonyos mértékig működhet, de azon felül nem..

2013. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, válaszokat!:)

Guggolgatni szoktam, a kitörést még nem próbáltam, mert félek nem helyesen csinálnám :S de súlyokat fogok venni hátha picit megnő. Nekem nem kéne sok csak legalább pár centivel legyek vastagabb:)

Szép napot nektek!

2013. júl. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!