Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fájhat a piercingtől a fogam?

Fájhat a piercingtől a fogam?

Figyelt kérdés
5 napja rakattam be az ajak piercingemet, kissé fel van dagadva,és enyhén fáj is. Még a kezdő pc. van bent,szóval az ínyemet is zavarja,de tegnap már az egyik fogam is elkezdett fájni. Szerintetek a piercing miatt van? És el fog múlni,ha majd a "normális" ékszer lesz bent?

2013. júl. 26. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Fájhat tőle, milyen "normális" ékszerre gondolsz? Amit először raknak be, az is normális. A sima fém egyenes szárú pc-k általában teljesen lekoptatják az elülső fogakról az ínyt, de ha szilikont teszel be, vagy patkót/karikát, azokkal elvileg okés lesz. De ha már megsérült a fogzománcod és az ínyed, az már nem jön rendbe. Szóval óvatosan :)
2013. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A normális alatt ,a rövidebbre gondoltam, mikor már begyógyult a lyuk és kicserélhetem. :D Amúgy igen,tudom,hogy sajnos a fém talpas piercing káros a fognak és az ínynek,ezért majd szilikont fogok berakatni.. De még látszólag nincs semmi baja a fogamnak,csak kissé fáj. :/ Ezért kérdeztem,hogy lehet-e azért,mert még fel van dagadva a szám,és nyomja a pc talpa?
2013. júl. 27. 02:14
 3/3 A kérdező kommentje:
De akkor fájhat tőle. :D Köszönöm a választ!
2013. júl. 27. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!