Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tragus piercingtől fül mögötti...

Tragus piercingtől fül mögötti nyirokcsomó duzzanat?

Figyelt kérdés
1 hónapja szúrattam kb. a piercinget, most már nem gyulladt, csak érzékeny. 1 hete kijött egy kisebb nyirokcsomó a fülem mögött (az ki szokott jönni akkor is, ha fáj a bölcsességfogam vagy bármi, tehát gondolom a tragus miatt volt/van), amitől azonban megijedtem, hogy tegnap kijött egy másik, kb. 1,5 cm-s csomó közvetlenül a kisebb fölött, egész a csont mellett. A másikhoz képest nagy, kemény, és olyan "merev". A fogammal nincs most baj, csak a tragusra tudok gyanakodni (amit én már nem látok gyulladtnak, még 2 hete gyulladt egy pár napra be).. Másnak volt ilyen? Pláne 2? És abból az egyik ilyen csúnya?

2012. okt. 6. 10:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem fáj egyik nyirokcsomó sem.
2012. okt. 6. 10:53
 2/3 anonim válasza:
Szerintem lehetséges, mivel én mikor gyorsan kezdtem el tágítani a fülemet és eléggé rendesen begyulladt, akkor szintén jött elö ilyen csomó a nyakamon 2 is. De kenegettem és amint lement a gyulladás ugy a csomok is eltüntek.
2012. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is van tragusom, én szúrtam és ugyanúgy kijott csak nekem a fulcimpam alatt, nagyon megilyedtem, kicsit érzékeny is volt a csomó, meghát ugye szakemberre kellett volna bízom de hála istennek elmúlt
2020. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!