Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet és mennyire...

Mennyibe kerülhet és mennyire fájhat egy ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyan ilyen tetkót szeretnék, ugyan erre a helyre, csuklóra. Szerintetek mennyibe kerülhet és mennyire fájhat csuklón? Érzékenyebb mint pl. a nyak vagy lapocka? 18 év alatt csináltathatok? Nyáron töltöm a 18-at. Előre is köszönöm:)


2012. febr. 28. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
5-6ezer lehet,de valahol már tízezernél kezdődik,akármilyen kicsit is akar az ember. elvileg ez egy érzékeny pont tehát eléggé fáj, nekem mondjuk egyáltalán nem fájt tehát embere válogatja.
2012. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. febr. 28. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Felénk 5000-ből kijön egy csukló tetoválás, nekem is van kb. ekkora minta. Nem tudom neked mekkora a fájdalomküszöböd, de nekem egyáltalán nem fájt. Jó persze éreztem, de inkább a "kellemetlen" jelzőt használnám rá, mint a "fájdalmat". Pont ma csináltattam egyet a kulcscsontom közelébe, na ez már fájt, de azért ezt is simán ki lehetett bírni.


19/L

2012. febr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bírom a fájdalmat, vagyis nagy a tűrőképességem, sokáig bírom :) Köszönöm szépen!
2012. márc. 1. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!