Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nagyon unatkoztok, volna...

Ha nagyon unatkoztok, volna kedvetek leírni, linkelni hogy szerintetek hogyan öltözködik egy huszas évei végén járó irodai alkalmazott feleség és édesanya?

Figyelt kérdés

26-30 körüli, egy gyermekes, férjes asszony aki irodai, papírmunkát végez.

Elmondom miért érdekel, hamarosan vissza állok a munkába és úgy érzem kislányosan öltözködöm. Nagyon kellemetlen nekem. Nem tudom miket vegyek hogy nőiesebb legyek.


2013. júl. 21. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

27 éves,egy gyermekes,férjes asszony vagyok.

Szivesen mutatok pár ruha összeállítást,amit fel tudsz venni és mégis csinos anyuka leszek a párodnak is. :)

Én ilyeneket hordok.



[link]



[link]



[link]


[link]

2013. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Húha. Ennyire elegánsnak kellene lennem? Én az éjszaka sokat törtem rajta a fejem és eszembe jutott, hogy itt a közelben van egy farmer kereskedés, ahol lehet kapni mindenfélét. Ha még meg van, rég jártam arra. Úgy gondoltam veszek 1 feketét és 1 sötét kéket:

[link]

[link]

Van hozzá egy 7 cm-es sarkú szürke átmeneti cipőm és van egy 5 cm-es sarkú fekete.

Ez eddig jó?

De a legnagyobb gondom a blúz. Fogalmam sincs milyet vegyek. Nincs is nekem. Eddig csak pólókat hordtam, fiús, vagy kislányos nagy mintás egyszerű rövid ujjú pólókat.

Beszerzek még egy kosztümöt, valami egyszerűt. Dehogy milyen felsőt vegyek a nadrágokhoz azt nem tudom.

2013. júl. 22. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Ne haragudj,de amit belinkeltél két farmernadrág tökéletesen jó a hétköznapokra,arra hogy leszaladj a boltba,vagy a játszótérre,de nem a munkahelyre.

És legfőképp nem csinos,és nőies.

De ha neked az tetszik,akkor sose leszel csinos és nőies.

2013. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben vagyok mint te, bár én 25 vagyok és nincs gyerekem, de szerintem nem is ez a lényeg. Én is most kezdtem irodába dolgozni. (ez előtt egy boltba voltam... így igazából oda én se csíptem ki magam.., de most már ki kell)

leírom az én véleményem:

- nincs baj a hosszú nadrággal,aminek nem kell feltétlenül farmernek lennie, legyen fekete, kék, fehér (személy szerint nekem most nyáron ez a kedvencem) nagyon jól lehet varialni egy csini felsővel vagy inggel, kiegészítőkkel stb.

- vegyél kis ruhákat amik nem rövidek lengék, szerintem azzal sincs gond

- szoknyák: szintén jól variálhatók

hirtelen ennyi jutott eszembe.

első válaszolónak: nem sértésből, de amiket belinkeltél szerintem kicsit "öregesek" kivéve az utolsó az nagyon tetszik. mindenkinek más a stílusa, véleménye. neked az jön be a kérdezőnek meg a farmerek.. ennyi :)

2013. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megint én, elfelejtettem odaírni, hogy legyen a nadrág inkább csőszárú egy magasabb sarkú cipővel nagyon csinos és elegáns, valamint a barackvirág színű nadrágot elfelejtettem írni, egy fehér felsővel szerintem az is nagyon jó, nyárias
2013. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

megint én :)

nézegettem a boneprix-t, én ezeket tudnám elképzelni irodába:


[link]


[link]

2013. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi egyes. Van mit tanulnom. Tényleg nem illik a farmer? Nem gondoltam volna. Köszi mindenkinek.
2013. júl. 23. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!