Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 25éves pécsi édesanya vagyok,1...

25éves pécsi édesanya vagyok,165cm és 55kg. Engem a fotómodellkedés érdekelne. Érdekelne hogy mi ennek a menete és hogyan kezdjek hozzá? Ha esetleg valamelyik modellügynökség olvassa a kérdésem akkor szeretnék bővebb felvilágosítást kapni.

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy működik hogy csináltatsz egy jó portfóliót és járod az országot, hogy hátha valakinek pont rád van szüksége.
2009. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta. Arra ügyelj, hogy csak jó fotóssal csináltass portfoliót, mert ezek a fotók nagyon fontosak lesznek. Igaz, ez nem olcsó, de szükséges.

Bár ez a szakma nagyon nehéz. Kevés emberből lesz modell. A magaságod szerintem egy picit kevés. Tehát kifútóra valószínűleg nem mehetsz, de másra még felfedezhetnek. Van egy barátnőm, gyönyörű, csinos, és 167 cm. Sajnos csak az arcát tudja fotóztani, mert ahhoz, hogy igazi modell legyen legalább 170 cm-nek kell lenni. Ezt több ügynökségen is közölték vele.

2009. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak: de ha a barátnődet a 167 cm-s magasságával mindenhonnan elhajtották, akkor VV Anettből hogy lehetett modell a kemény 158 cm-s magasságával??? Ráadásul a Misso modellje, ami mint tudjuk, ruházati cég, tehát nem kozmetikumokat gyárt, hogy csak az arcát fotózzák. Meg annak idején a Konta Barbara, aki szintén nem éri el a 160 cm-t. Vagy ismert emberekkel kivételt tesz a szakma? Komolyan érdekelne..
2009. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ismert embereknél más. Ha hiszed, ha nem. De azért normális kifutóra VV Anett sem lép, ha jobban megnézed. Tehát biztos, hogy nem lesz olyan karrierje, mint pl. Epres Panninak. Igaz sok helyre hívják a barátnőmet (ezek főleg rendezvények, ahol bájologni kell), de komoly szerződést nem fog kapni. Ezt már több fotós is megmondta neki.
2009. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!