Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki? min kéne...

Hogy nézek ki? min kéne változtatnom? Mi baj velem? 19/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Csak véleményeket szeretnék kérni.


Mi szép/mi nem szép rajtam?

10/?


2013. júl. 20. 01:06
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, csak úgy tűnt, azoknak van ilyen száraz lapult haja akik festetik. De ha már megkérdezted mi nem jó rajtad, akkor ez. Használj vmi hajpakolást, vagy kezdj vmit a hajaddal.
2013. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim válasza:
szép vagy bár a korodhoz képest fiatalabbnak tűnsz de remélem nem veszed sértésnek. Ez később csak előnyödre lesz ;)
2013. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim válasza:
mivel bántak el veled csúnyán? írd már meg priviben
2013. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Nem csúnya, sőt. De nem vagy az esetem. Arcra értem. Többi jó. És a kettő közt van különbség, hogy valakinek nem vagy az esete vagy csúnya vagy. Érted...
2013. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Emiatt a haj miatt én max 14nek néztelek volna, nem értem miért nem foglalkozol a hajaddal, összevissza áll, semmilyen, vágass egy rövidebb, nőiesebb frizurát, sokkal jobban állna. Ezen kívül minden okés, szép vagy.
2013. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Megdöbbenve olvasok itt néhány kommentet, a primitív én előbújt egyesekből. Innen üzenem nekik, hogy befoghatják a szájukat és ne vagdalkozzanak semmitmondó, a másikba belerúgással felérő kommentekkel. Közel öt éves itt tartózkodásom alatt az oldal legszimpatikusabb felhasználójával találtam szembe magam egyetlen(!) levele alapján. Modorból, emberségből néhányan példát vehetnének a kérdezőről!
2013. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
3%
Nem teccel es nem is latni az alakod csak azt hogy vekony vagy es labad alapjan nem sportolsz. Nekem a homokóra alak tetszik de nem látni neked milyen ami latszik a rövidgatyaba inkabb egybealakunak tünsz nincs kerek csípőd se nagy melled. Mik a méreteid? Vagy tégy fel olyan képet amin latszik az alakod. Sportolj hogy ne legyenek ilyen izomtalan lábaid. Meg valamit kezdj az arcoddal hajaddal mert olyan mint egy 8. Osnak. Semmi nőies nincs benne kislányos de nem a jó értelemben
2013. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
90-61-90 a méreteim, és homokóra alakom van.
2013. júl. 21. 11:32
 59/60 anonim válasza:
Ennél szebb lányt még nem láttam ;)
2013. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
75%
amúgy mond már meg hol laksz :D tetszik az arcod hogy ilyen gyerekes, a tested meg dögös :D
2013. júl. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!